GenelHaberTeknoloji

PlayStation Fena Şekilde Trolledi!

Popüler oyun konsolu firması Nintendo, 4 martta Switch modelini piyasaya sürmüştü. Ancak Switch modelini piyasaya sürüp tebrik mesajları alan Nintendo, çok geçmeden PlayStation tarafından tabiri caizse fena şekilde trollendi. Bununla beraber PlayStationSwitch modelinin piyasaya çıktığı gün indirim yaptığı mesajını basına bildirdi.

PlayStation Şaka İle Karşılık Verdi

PlayStation’ın İtalya’daki yerel kolu, satışa sunulan Nintendo Switch’e mizahi bir yaklaşımla ilginç bir şekilde trolledi. Hazırladıkları görselleri Twitter üzerinden paylaşan PlayStation, takipçilerine şaka ile karışık mesajı vermiş oldu.

İşte O Tweet

PlayStation trollediYayınlamış oldukları Tweet’te, Nintendo Switch modelinin görseli gibi hazırlanmış kırmızı arka fon üzerine, “Yarın, oyun dünyası için özel bir gün.” yazarken yanındaki beyaz arka fon üzerine yazılmış görselde ise, “PS4 size özel sadece 199,99€” ifadesi yer alıyordu. Asıl ilginç olan şey ise Tweet açıklamasında yer alan yazıda, “Yarın bile doğru tercihi yapın. PlayStation 4 sizi nasıl şaşırtacağını her zaman bilir.” ifadesinin yer alması oldu. Yani Nintendo yeni cihazını satışa çıkardığı gün en azılı rakibi olan PlayStation’nın meydan okuması ile karşılaşmış oldu.


Soru Cevap banner
Etiketler

SerdarCR

01.01.1997 Trabzon doğumluyum. Genetik Ve Biyomühendislik öğrencisiyim. Doğduğum günden itibaren amacım; adımı iyi bir şöhretle andırmak. Bilim ve teknoloji alanlarına oldukça ilgiliyim. Bilim Ve Tekno platformunun, kurucusu ve genel yayın yönetmeniyim.

3 Yorum

  1. Çok iyi bir haber. Bu arada sürekli bu siteyi takip ediyorum ve oldukça beğeniyorum. Özellikle son zamanlarda çok yararlı bilgiler edindim. Bu tür bilgilerin insanları etkilediğini düşünüyorum. Bu haberi daha önce başka yerlerde de aradım ancak burada bulabildim. Tekrardan teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı