Ekip Başvurusu

Yazarlık Sözleşmesi

Bu sözleşmeye göre yazarlar, site kullanıcısı olup siteye içerik sağlayan üyelerdir. Herhangi bir ücret ödenmemektedir. Yazar olarak seçilenler görevini gönüllü olarak yapacaktır. Başvuru yapacak yazar adayı, sözleşme dışında bir hak iddia edemez. Bilim Ve Tekno‘ya kabul edilen her yazar, Yazarlık Sözleşmesi’ni okuyup kabul etmiş sayılır. Araştırmayı ve kendini geliştirmeyi seven kişileri aramızda görmek isteriz. Aynı zamanda yazar adaylarının Yazar Kurallarını okuması önerilir.

YouTube Editörlük Sözleşmesi

Bilim ve Tekno bünyesinde, YouTube kanalında içerik üretmek için yapacağınız başvurunun kabulü sonrasında, sitemizdeki içeriklerin düzenli aralıklar ile videosunu sesli ve özet şeklinde alt yazılı olarak hazırlamanız gerekmektedir. Ürettiğiniz ve daha sonrasında üretecek olduğunuz içeriklerin, Bilim ve Tekno lisansına ait olduğunu ve herhangi bir şekilde hak talep etmeyeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız.

 

    Not: Başvurunuzu gönderdikten sonra cevap için E-Postanızı sık sık kontrol etmenizi öneririz. Ayrıntılı bir şekilde kendini anlatmayanların ve üye olmadan başvuranların başvuruları geçersiz sayılacaktır.