Bilim Ve Tekno

Hakkımızda

YÖNETİM

Bilim ve Tekno Platformu ortaksız ve bağımsız bir kuruluştur. Aldığı kararlar doğrultusunda, ilerlemekte ve büyümektedir. Yönetim kurulu ve kurucusu Serdar CİĞER olup, almış olduğu kararlar, Bilim ve Tekno platformunun ilerleyeceği yolu belirlemektedir.

Misyonumuz, bağımsız bir şekilde, bilim ve teknolojiyi amaç edinerek bu amaç doğrultusunda sonuçlar ortaya koymaktadır.

Vizyonumuz, bu amaç yolunda, ahlaki değerlere ve telif haklarına bağlı kalmaktır. Bu sebeptendir ki, Bilim ve Tekno platformuna ait olan içerik tamamen özgün olup kopyalanamaz. Ancak, kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bilim ve Tekno platformu bilimi ve teknolojiyi evrensel ve insanlık için olduğu düşüncesini benimsemektedir ve bu düşünceye bağlı kalmaya özen göstermektedir.

KURULUŞ TARİHİ

Bilim ve Tekno Platformunun doğum tarihi, yani kuruluşu, 01.01.2017’dir. Bu tarih özellikle seçilmiştir. Söylenilene göre; Serdar Bey, Bilim ve Tekno platformunu kuracağını aylar öncesinde kesinleştirmiş, lakin kurmak için bu tarihi beklemiştir. Serdar Bey’in aktardığına göre, Bilim ve Tekno özel bir kuruluş olup, kuruluş tarihinin de özel olması gerekmekteydi. Bu sebepten kuruluş tarihi böylesine güzel ve özel bir tarihtir…