Ekibimiz

 • Aynur Atan

  Nevşehir Hacı Bektaşi Veli ÜniversitesiMoleküller Biyoloji Genetik
 • Aleyna Terzi

  Merhaba, 7 Haziran 1997 Trabzon doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Atatürk Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunuyum. Karadeniz Teknik Üniversitesi Biyoloji Bölümü Moleküler Biyoloji Laboratuvarında staj deneyimim oldu. Genetik, İmmünoloji, Toksikoloji, Adli Bilimler, Bioinformatik, Nörobilim alanlarına ilgi duymaktayım. Bilimin ışığında giderek kendini geliştirmeyi amaç edenmiş biriyim.
 • Sema Gizem Akdağ

  Merhaba, Ben Sema Gizem. Beslenme ve Diyetetik bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda çocuk gelişim 1. sınıf öğrencisiyim. Daha henüz öğrencisi olduğum diyetisyenlikte kendimi geliştirmek için öğrendiklerimi ve araştırdıklarımı paylaşmak için heyecanlıyım.
 • Ayşe Bilgili

  Celal Bayar Üniversitesinde Biyomühendislik öğrencisiyim. Okumayı ve araştırmayı seviyorum. Öğrendiklerimden bir parça başkalarını da bilgilendirebilmek harika olacak diye düşünüyorum. İnanıyorum ki bilgi de mutluluk gibi paylaştıkça çoğalır.
 • Betül Bal

  Merhaba! Ben Betül BAL.1999 Balıkesir doğumluyum. Beslenme ve Diyetetik 4. sınıf öğrencisiyim. Bu platformda araştırdıklarımı, öğrendiklerimi sizinle paylaştıkça mutlu olacağım.''Düşünen insanın en güzel mutluluğu, araştırılabilir olanı araştırmış olmak ve araştırılamayana rahatça saygı duymaktır.''
 • Buket Bal

  Merhaba, Ben Buket 21 yaşındayım. Trakya Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik 3. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda özel bir beslenme ve danışmanlık merkezinde staj yapmaktayım. Alanımda kendimi geliştirmek için öğrendiğim bilgileri özellikle anne-çocuk beslenmesi, sürdürülebilir beslenme, sporcu beslenmesi ve besinlerin bileşenleri konu başlıkları altında sizlerle paylaşmak istiyorum.
 • Buse Torun

  Merhaba! Ben Buse Torun. Liseyi Çemberlitaş Anadolu Lisesinde başarıyla tamamladım. İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde 3. sınıf öğrencisiyim. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Aşçılık bölümünde son sınıf öğrencisiyim. Öğrendiğim bilgileri insanlarla paylaşmak, onlara bir konu hakkında bilgi sahibi etmek, insanların hayatlarına dokunmak beni inanılmaz mutlu edecektir.
 • Berire Ceren Korkmaz

  Merhaba! Ben Ceren, 20 yaşındayım. Beslenme ve diyetetik bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Mesleğime doğru hevesle yürüdüğüm bu yolda öğrendiklerimi sizinle de paylaşmak istiyorum.
 • Hatice Şevval Yeşilyurt

  Ankara'da Beslenme ve Diyetetik 3.sınıf öğrencisiyim. Hobilerim arasında spora ayrıca özen gösteriyorum. Bu süreçte anne çocuk beslenmesi, hastalıklar, temel besin ögeleri ve sağlıklı yaşama dair birçok konuda sizlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.
 • İlkay Aydoğan

  Ben Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nde Gıda Mühendisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Takım çalışmasına yatkın , analitik düşünmeyi ve kendimi her daim geliştirmek isteyen biriyim. Makale okumayı ve yeni teknolojik gelişmeleri takip etmeyi seviyorum.
 • Kübranur Çelik

  👩‍🎓Bandırma 17 eylül üniveristesi beslenme ve diyetetik bölümü öğrencisiyim 🏙Afyonkarahisar 🍋Fitoterapi 🥦Vegan ve vejeteryan beslenme 🍎🤾‍♀️Spor,sağlık,gıda,
 • Kübra Eren

  Merhaba. Ben Kübra EREN. 1997 İstanbul doğumluyum. İzmir'de yaşıyorum. Tıbbi Biyoloji ve Genetik yüksek lisans öğrencisiyim. Yeni bir şeyler öğrenmeyi sevdiğim kadar öğretmeyi de severim. Elimden geldiğince sizleri bölümüm ile ilgili bilgilendirmek istiyorum. Bölümüm dışında ilgi alanlarım kitaplar ve müziktir. Doğayı ve doğa fotoğrafları çekmeyi severim.
 • Mervenur Yetim

  Merhaba; ben Mervenur Yetim 1997 Şanlıurfa doğumluyum. Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunuyum. Sürekli çalışan, kendini geliştiren ve daha çok şey öğrenmek için çabalayan, öğrenmeye açık ve çalışmayı çok seven biri olarak öğrendiklerimi herkesle paylaşmayı amaçlı[email protected] mail adresinden ulaşabilir, merak etiğiniz şeyleri sorabilirsiniz.
 • Ayşe Nur Ülker

  Atatürk Üniversitesi Biyoloji Bölümü öğrencisiyim.
 • Ömer Sakçak

  Gümüşhane Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik mezunuyum. Bilimsel anlamda araştırma yapmayı seven ve değişim gösteren her türlü konuya ilgi duyan biriyimdir. Bir şeyi anlatacak kadar biliyorsan öğrenmişsindir. Bu sebeble bildiklerimi Bilim Ve Tekno aracılığıyla sizlere anlatmak ve sizlerle beraber öğrenmek için yazıyorum.
 • Melike Sedef Güneş

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik son sınıf öğrencisiyim. Eskişehirliyim, Kayseri'de yaşıyorum. Bölümümle ilgili güncel kitapları, romanları ve şiir kitaplarını okumayı, seyahat etmeyi severim. Bu sitede ise elimden geldiğince beslenme konusundaki doğru bilgileri paylaşmaya çalışacağım.
 • Sena Fındık

  Merhaba! Ben Sena. Sağlık Bilimleri Üniversitesi beslenme ve diyetetik mezunuyum. Hobi olarak serbest stil yüzme ve popüler bilim kitaplarıyla ilgileniyorum. Sağlıklı beslenmenin; yeterli, dengeli ve sürdürülebilir beslenmeden geçtiğinin farkındalığıyla öğrendiklerimi aktarmayı seviyorum.
 • SerdarCR

  Genetik ve biyomühendislik lisans mezunuyum. Aldığım eğitim fizik, kimya, biyoloji ve matematik ağırlıklıydı. Mühendislik fakültesi mezunu olduğundan dolayı analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahibim. Aldığım eğitim moleküler biyoloji, biyoteknoloji, mikrobiyoloji, genel ve organik kimya, tıbbi genetik ve mühendislik derslerini içermekteydi. Bu derslerde edindiğim teorik bilgileri yine bu derslerin laboratuvarlarında pekiştirme şansım oldu.Lisans hayatım boyunca birçok etkinlikte görev aldım. Bu etkinliklerden birinde konuşmacı olup PCR ve gelişim sürecini sundum. Başka bir etkinlikte ise bilgisayar alanındaki bilgilerim dahilinde teknik koordinatör ve tasarımcı olarak görev yaptım. Görev aldığım etkinlikler haricinde ikna kabiliyetine sahip olup Türkçe'yi iyi kullandığımı düşünmekteyim.Öğrenim hayatım devam ederken internette de çalışmalarım oldu. Bilim ve Tekno'nun kuruculuğunu yapıp yönetim görevini üstlenmekteyim. Ayrıca yine Bilim ve Tekno'da metin yazarlığı yaparak bu girişimi topluma yararlı olacak şekilde devam ettiriyorum. Yaklaşık 50 kişilik değerli ekibime liderlik yapmaktayım. Bunun yanı sıra ise özel bir firmada genetik mühendisi olarak satış departmanında çalışmaktayım.
 • Şevval Beyza Kulaksız

  Merhaba! Ben Şevval Beslenme ve Diyetetik öğrencisiyim. Öğrendiklerimi yazıya dökmeyi ve paylaşmayı seviyorum.
 • Şeyma Ateş

  Biruni Üniversitesi 3. sınıf Moleküler Biyoloji ve Genetik öğrencisiyim. Mühendislik fakültesinde okuduğumdan ötürü mühendislik derslerini de almaktayım. Bölümümü %100 İngilizce okuyorum. Ayrıca İstanbul Üniversitesi'nde AUZEF Laborant Veteriner Sağlık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Arkeogenetik, genetik, antropoloji ve tıbbi genetik alanları hakkında araştırmalar yapıyorum. Bu yaptığım araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.