Ekibimiz

 • Aybüke Karayavuz

  Bartın Üniversitesi Moleküler Biyoloji Ve Genetik bölümünden mezunum. Günümüz bilimin gelişmesiyle ve insanlığın ihtiyaçlarının, hastalıklarının artmasıyla insanlara umut olmaya hevesli biriyim. Bir insanın yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak istiyorum. Araştırmayı, farklı bilgileri insanlarla paylaşmayı sevip toplumu bilinçlendirerek ülkemizin refah düzeyini üst seviyelere taşımayı hedefliyorum.
 • Eylül Sıla Tüfekci

  Erbakır Fen Lisesinden 2019 yılında mezun oldum. Şimdilik Denizli'de yaşıyorum. Bana ulaşmak isterseniz: eylulsilat@gmail.com
 • İlknur Argum

  İstanbulda yaşıyorum. İnönü Üniversitesi Moleküler biyoloji ve genetik okuyorum.
 • Kübra Kadıoğlu

  19.07.1997 Yozgat'ta doğdum. Moleküler Biyoloji ve Genetik son sınıf ve Yönetim Bilişim Sistemleri birinci sınıf öğrencisiyim.
 • Mervenur Yetim

  Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Dicle Üniversitesi'nde okuyorum. Şanlıurfalıyım şuan Diyarbakırda yaşıyorum.Sürekli çalışan, kendini geliştiren ve daha çok şey öğrenmek için çabalayan, öğrenmeye açık ve çalışmayı çok seven biri olarak öğrendiklerimi herkesle paylaşmayı amaçlıyorum.Mervenur_yetim@outlook.com mail adresinden ulasabilir, merak etiginiz şeyleri sorabilirsiniz.
 • SerdarCR

  01.01.1997 Trabzon doğumluyum. Genetik Ve Biyomühendislik öğrencisiyim. Doğduğum günden itibaren amacım; adımı iyi bir şöhretle andırmak. Bilim ve teknoloji alanlarına oldukça ilgiliyim. Bilim Ve Tekno platformunun, kurucusu ve genel yayın yönetmeniyim.

Soru Cevap banner
Başa dön tuşu
Kapalı