Genel

Motorlu Giyotin Cam Sistemleri

Google News Abone Ol

İşyerinize estetik bir hava katan motorlu giyotin cam sistemlerine, Denizli giyotin cam kalitesi ve farklıyla denemeye hazır mısınız? Tasarımı ve şık gösterişiyle giyotin cam sistemleri arasından kendisini gösteren sistemlerimiz, firmamızın özel ve ince tasarımıyla ürettiği Denizli giyotin cam sistemleri arasında en çok rağbet görüp tercih edilenler arasında yer alıyor. Motorlu giyotin cam sistemleri otomatik çalışıp, kullanmanızda kolaylık sağlıyor.

Sistemlerimiz dikey yönde hareket ederek, açılıp kapanan bir giyotin cam sistemidir. Motorlu olmasının avantajını sizlere sağlıyor, böylelikle uzaktan kumandayla rahat ve kolay şekilde açıp, kapatabilmenizi sağlamaktadır. Şık görüntüsünün yanı sıra olumsuz hava koşullarını da engelliyor. Ayarlanabilir özelliği ile camınızı istediğiniz kadar açık ve kapalı tutmanızı sağlıyor.

Gelişmiş teknoloji ile tasarlanıp, geliştirilen giyotin cam sistemleri diğer adıyla, sürmeli pencere sistemi olarak da biliniyor. Motorlu yapıya sahip olmasıyla, camları efor sarf etmeden basit bir şekilde açıp, kapayabilirsiniz. Hava giriş çıkışını hızlandırarak mekanınızın ferah kokusunu bozmayan sistematik özelliklere sahiptir.

Zorlu ve kötü hava koşullarına karşı, yüksek koruma özelliği vardır. Ses geçirme ve ısı yalıtımı özelliği oldukça gelişmiş ve verimlidir. Bir diğer özellikleri ise hava geçirmez, su sızdırmaz ve rüzgârlı havalara karşı da dirençlidir.

Denizli Motorlu Giyotin Cam, pencereli sayesinde açıkları daha kolay kapatabilmektedir. Müşterilerinize daha kaliteli ve konforlu alan sunarak, rahat oturma imkânı sağlamış olursunuz.

Alt kanat sistemi ile dış taraflarına daha basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde temizliği oldukça kolaydır.

Motorlu Giyotin Cam Sistemi

Denizli Giyotin Cam’ı programlayabildiğinizi biliyor muydunuz?

Açılma ve kapanma mesafesini, sıklığını kontrol edip ayarlayabiliyorsunuz. Duman sensörü sayesinde, hava girişini ve çıkışını otomatik algılar.

Şık ve görsel yapısıyla, farklı modeller ve seçeneklerde birçok mekânda görmeniz mümkün. Birçok renkte üretim yapıldığı için estetik bir cam görüntüsü ortaya çıkıyor.

Kafelerde, restoranlarda, kış bahçelerinde vb. yerlerde sıkça kullanılıp tercih edilmektedir.

Motorlu giyotin cam sistemleri, kolay kullanıma sahip olduğu gibi alışılmış cam balkon sistemlerine nazaran daha panoramik bir görüntü sağlıyor.

Kilitlenebilen yapısıyla güvenliği maksimum seviyede sağladığı gibi maliyet açısından kolaylık ve avantaj sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir