GenelHaberTeknoloji

Turkz Hacker Grubu Hollanda’yı Hackledi

Google News Abone Ol

Türk hacker grubu olan “Turkz”, geçtiğimiz günlerde Hollanda‘ya savaş açtı. O günden bu güne kadar, borsa dahil birçok siteyi hacklemeyi başardılar. Bununla yetinmeyen Turkz, son olarak Hollanda’lı telekomünikasyon şirketini hackledi.

Turkz Hollanda’yı Da Hackledi

Türk hacker grubu olan Turkz, Hallonda‘nın borsa dahil olmak üzere 100’lerce sitesini hacklemiş ve bununla da kalmayarak geçtiğimiz günlerde Drunen Telecom‘u da hackledi.

Daha önce Hollanda ve Almanya‘nın nazi uygulamalarının ardından savaş açtığını duyuran Turkz Hacker Grubu‘nun Sipahiler Ekibi sözü edilen telekomünikasyon şirketinin ana sayfasına aşağıda bulunan görseli bırakmıştı.

turkz hackledi

SerdarCR

Genetik ve biyomühendislik lisans mezunuyum. Aldığım eğitim fizik, kimya, biyoloji ve matematik ağırlıklıydı. Mühendislik fakültesi mezunu olduğundan dolayı analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahibim. Aldığım eğitim moleküler biyoloji, biyoteknoloji, mikrobiyoloji, genel ve organik kimya, tıbbi genetik ve mühendislik derslerini içermekteydi. Bu derslerde edindiğim teorik bilgileri yine bu derslerin laboratuvarlarında pekiştirme şansım oldu.Lisans hayatım boyunca birçok etkinlikte görev aldım. Bu etkinliklerden birinde konuşmacı olup PCR ve gelişim sürecini sundum. Başka bir etkinlikte ise bilgisayar alanındaki bilgilerim dahilinde teknik koordinatör ve tasarımcı olarak görev yaptım. Görev aldığım etkinlikler haricinde ikna kabiliyetine sahip olup Türkçe'yi iyi kullandığımı düşünmekteyim.Öğrenim hayatım devam ederken internette de çalışmalarım oldu. Bilim ve Tekno'nun kuruculuğunu yapıp yönetim görevini üstlenmekteyim. Ayrıca yine Bilim ve Tekno'da metin yazarlığı yaparak bu girişimi topluma yararlı olacak şekilde devam ettiriyorum. Yaklaşık 50 kişilik değerli ekibime liderlik yapmaktayım. Bunun yanı sıra ise özel bir firmada genetik mühendisi olarak satış departmanında çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir