GenelHaberMobilTeknoloji

WhatsApp’ta Artık Mesajlar Silinebilecek

Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp’a gelen yeni güncelleme ile beraber artık gönderilen mesajlar silinebilecek. Yeni gelen bu güncelleme ile birlikte gönderilen mesajlar geri alınabilecek. Hikaye özelliğinin ardından iyice Instagram‘a benzemeye başlayan WhatsApp, artık yanlışlıkla yollanan ya da görülmesi istenmeyen mesajlar geri alınabilecek. Dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan uygulama için bu oldukça sevindirici bir haber diyebiliriz. Milyonlarca kullanıcının artık gelsin diye beklediği güncelleme için artık gün sayılıyor.

WhatsApp gibi bir mobil uygulamada böyle bir özelliğin olmaması birçok kullanıcı tarafından eleştirilmişti. Buna kulak veren yapımcılar, WhatsApp’a mesajların silinebilmesi özelliğini de ekleyerek bu kullanıcıların bir bakıma isteğini yerine getirmiş oldu. Hatta uygulamanın bu güncellemesi test edilmeye başlanmış durumda. Testte yer alan kullanıcıların gönderdikleri mesajların rahatlıkla silinebildiğini görüyor.  Silinen mesajların ardından “Bu mesaj silinmiştir.” uyarısı kalıyor. Geçtiğimiz zamanlarda beta sürümü ile incelenen bu özellik, çok yakın bir tarihte hayata geçecek.


Soru Cevap banner
Etiketler

SerdarCR

01.01.1997 Trabzon doğumluyum. Genetik Ve Biyomühendislik öğrencisiyim. Doğduğum günden itibaren amacım; adımı iyi bir şöhretle andırmak. Bilim ve teknoloji alanlarına oldukça ilgiliyim. Bilim Ve Tekno platformunun, kurucusu ve genel yayın yönetmeniyim.

Bir Yorum

  1. Whatsapp’tan mesajların silinebilmesine yönelik yazılımsal hamlenin geliştirilmesine çok sevindik.Özellikle evli arkadaşlar bu habere sevinecek gibi duruyor 🙂 Şaka bir yana bu güncellemeyle birlikte whatsapp rakiplerine bir hamle daha yapmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı