GenelHaberTeknoloji

WhatsApp 2.17.21 İle Gelen Yenilikler

Google News Abone Ol

WhatsApp Güncelleme

WhatsApp, geçtiğimiz günlerde İOS için kullanıcılarının oldukça hoşuna gidecek bir güncelleme yayınlamıştı. Güncelleme ile beraber Siri entegrasyonunu bazı kullanıcıların kullanımına sunmaya başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan WhatsApp 2.17.21 güncellemesi ile firma Siri entegrasyonunu artık bütün kullanıcılara sunmaya başlamış oldu.

Yeni gelen WhatsApp 2.17.21 güncellemesi ile kullanıcılar artık WhatsApp mesajlarını Siri’ye okutabilecek. Bu arada iOS 10 ile Siri SDK‘larının geliştiricilere açılmasının iOS’in gelişimi için ne kadar faydalı olacağı WhatsApp ile bir kez daha kanıtlanmış oldu.

WhatsApp 2.17.21 Yeni Özellikler;

  • Aramalar sekmesinde, Kişi Bilgileri ve Grup Bilgileri ekranlarında görsel düzenlemeler .
  • Artık Siri’den mesajlarınızı okumasını isteyebilirsiniz.
  • Güncellemelerim ekranında, birden fazla durumu bir kerede seçip yönlendirebilir veya silebilirsiniz.
  • 128 MB büyüklüğündeki WhatsApp 2.17.21 güncellemesini App Store’dan yükleyebilirsiniz.

SerdarCR

Genetik ve biyomühendislik lisans mezunuyum. Aldığım eğitim fizik, kimya, biyoloji ve matematik ağırlıklıydı. Mühendislik fakültesi mezunu olduğundan dolayı analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahibim. Aldığım eğitim moleküler biyoloji, biyoteknoloji, mikrobiyoloji, genel ve organik kimya, tıbbi genetik ve mühendislik derslerini içermekteydi. Bu derslerde edindiğim teorik bilgileri yine bu derslerin laboratuvarlarında pekiştirme şansım oldu.Lisans hayatım boyunca birçok etkinlikte görev aldım. Bu etkinliklerden birinde konuşmacı olup PCR ve gelişim sürecini sundum. Başka bir etkinlikte ise bilgisayar alanındaki bilgilerim dahilinde teknik koordinatör ve tasarımcı olarak görev yaptım. Görev aldığım etkinlikler haricinde ikna kabiliyetine sahip olup Türkçe'yi iyi kullandığımı düşünmekteyim.Öğrenim hayatım devam ederken internette de çalışmalarım oldu. Bilim ve Tekno'nun kuruculuğunu yapıp yönetim görevini üstlenmekteyim. Ayrıca yine Bilim ve Tekno'da metin yazarlığı yaparak bu girişimi topluma yararlı olacak şekilde devam ettiriyorum. Yaklaşık 50 kişilik değerli ekibime liderlik yapmaktayım. Bunun yanı sıra ise özel bir firmada genetik mühendisi olarak satış departmanında çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı