GenelHaberTeknoloji

Türk Hackerlardan Hollanda Çıkarması

Türk hacker gruplarından olan Cyber Warrior Akıncılar, Hollanda’ya tepki olarak ülkeye ait olan pek çok siteye hack girişiminde bulundu. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya engel çıkaran ve Hollanda’da yaşayan vatandaşlarımıza yapılan kötü muameleye tepki amacı ile Türk hacker grubu olan Cyber Warrior Akıncılar, ülkeye ait pek çok devlet sitesine siber saldırı düzenledi.

Türk Hackerlardan Hollanda Gönermesi

Hollanda’nın bütün devlet sitelerine büyük saldırıyı gerçekleştirdiğini duyuran ve yüzlerce Hollanda sitesini hackleyen Cyber Warrior Akıncılar grubu, hackledikleri sitelere Türkçe ve İngilizce olarak; hacklenen sitelerin ana sayfasına Türk bayrağını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmini koyup;

Ey Avrupa, Siz demokrasi insan hak ve özgürlüklerinden bahseder durursunuz ama Büyük Türkiye korkunuz gerçek yüzünüz olan sömürgeci, ırkçı ve faşist haçlı zihniyetinizi ortaya çıkardı. Biz OSMANLI’yız, Biz TÜRKİYE’yiz, Biz AKINCILAR’ız.

yazısını yazdırarak, tepkilerini göstermiş oldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Akıncılar grubu, şu ifadede bulundu; “Hollanda’nın bütün sistemleri devlet ve kurum siteleri hedefimizde bu saldırılarla onların hayatları felç edeceğiz. Eğer bize huzur vermeyeceklerse onlar da huzur içinde yaşayamayacaklar.”

Geçtiğimiz günlerde yine Türk hacker gruplarından olan Turkz, Hollanda telekomünikasyon şirketi hacklemişlerdi. O haberin de detaylarına, “Turkz Hacker Grubu Hollanda’yı Hackledi” yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Soru Cevap banner
Etiketler

SerdarCR

01.01.1997 Trabzon doğumluyum. Genetik Ve Biyomühendislik öğrencisiyim. Doğduğum günden itibaren amacım; adımı iyi bir şöhretle andırmak. Bilim ve teknoloji alanlarına oldukça ilgiliyim. Bilim Ve Tekno platformunun, kurucusu ve genel yayın yönetmeniyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı