Bilim Ve Tekno

Tüm Renkleri Bir Kalemde Toplayan Teknoloji: Cronzy

Tüm Renkleri Bir Kalemde Toplayan Teknoloji: Cronzy

Cronzy isminde bir kalem mekanizmasının renkleri doğru kavrayabilmesi sayesinde kullanıcıya yaklaşık 16 milyon renk seçeneğinde çizim imkanı sunuyor.

Kalemin Android, iOS ve Windows Phone uygulama mağazasında bulunan kendi uygulamasından geniş bir renk skalası seçimi bulunuyor. Kalemle senkronize çalışan bu mobil uygulamasının favori rengi kaydetme ve çizimlerinizi başkalarıyla paylaşabilme gibi diğer bazı fonksiyonel özellikleri de mevcut. Bunun dışında başka nesnelerdeki beğendiğiniz herhangi bir rengi kullanılabiliyor. Yüzeydeki renk kalemin arka kısmında yer alan mekanizma ile taratıldığında istenen renk kaleminizin içinde hazır hale geliyor.

Gümüş ya da siyah renk seçeneği olan kalem, şarj aleti ve oldukça şık görünümdeki şarj kutusuyla birlikte geliyor. Kalemin inceden kalına 5 farklı ucu bulunuyor.

Bir internet sitesinde online satışa sunulan bu kalemin tam anlamıyla piyasaya girmesi için ortalama 200.000 $’a ihtiyaç vardı ve bunun için bir bağış kampanyası başlatıldı. Eğer hedefe ulaşılırsa bu yılın sonbaharına kadar seri üretime geçirilmesi bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ