GenelGenel Kültür TestleriTestler

Telekinezi Testi

Aşağıdaki quizi çözmeden önce telekinezi hakkında bilgi edinmek için “Telekinezi Nedir?” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Telekinezi Nedir?

Correct! Wrong!

Telekinezi ile ne yapılabilir?

Correct! Wrong!

Telekinezin anlamı nereden gelir?

Correct! Wrong!

Telekinesis ne demektir?

Correct! Wrong!

Telekinezinin olmazsa olmazı nedir?

Correct! Wrong!

Telekinezi ne zaman bir yetenek olarak kabul edildi?

Correct! Wrong!

Hangisi "Telekinezi" kelimesi yerine kullanılabilir?

Correct! Wrong!

Telekinezi Testi
Telekinezi kavramını yeniden yazdın
Telekinezi konusunda çok iyi olduğun söylenemez. İstersen telekinezi ile ilgili yazımızı oku. Bu sayede bu konuya daha hakim olabilirsin.
Telekineziye hakimsin
Bu konuya baya hakimsin. Bir yerde konusu açılsa bir şeyler söyleyebilecek kapasitedesin.
Telekinezi konusunda bir harikasın!
Bu konuya baya hakimsin. Hatta bir yerde konusu açılsa göz kamaştıracak şekilde anlatabilirsin. Merak ediyorum dorusu, daha önce telekinezi yaptın mı sen?

Share your Results:

Etiketler

Soru Cevap banner

SerdarCR

Genetik ve biyomühendislik lisans mezunuyum. Aldığım eğitim fizik, kimya, biyoloji ve matematik ağırlıklıydı. Mühendislik fakültesi mezunu olduğundan dolayı analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahibim. Aldığım eğitim moleküler biyoloji, biyoteknoloji, mikrobiyoloji, genel ve organik kimya, tıbbi genetik ve mühendislik derslerini içermekteydi. Bu derslerde edindiğim teorik bilgileri yine bu derslerin laboratuvarlarında pekiştirme şansım oldu.Lisans hayatım boyunca birçok etkinlikte görev aldım. Bu etkinliklerden birinde konuşmacı olup PCR ve gelişim sürecini sundum. Başka bir etkinlikte ise bilgisayar alanındaki bilgilerim dahilinde teknik koordinatör ve tasarımcı olarak görev yaptım. Görev aldığım etkinlikler haricinde ikna kabiliyetine sahip olup Türkçe'yi iyi kullandığımı düşünmekteyim.Öğrenim hayatım devam ederken internette de çalışmalarım oldu. Bilim ve Tekno'nun kuruculuğunu yapıp yönetim görevini üstlenmekteyim. Ayrıca yine Bilim ve Tekno'da metin yazarlığı yaparak bu girişimi topluma yararlı olacak şekilde devam ettiriyorum. Yaklaşık 50 kişilik değerli ekibime liderlik yapmaktayım. Bunun yanı sıra ise özel bir firmada genetik mühendisi olarak satış departmanında çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı