GenelHaberTeknoloji

Tamindir’in Webtekno’ya Çıkışı

Google News Abone Ol

Daha önce internette içerik çalıyor diye webtekno’dan şikayetler vardı. Son zamanlarda artış göstermesinin dışında dün yaşanan bir olay patlak verdi. Bu sefer baş rolde webtekno ve tamindir vardı. Webtekno, tamindir’in içeriğini alarak ve ismini kapatarak sosyal medya hesaplarında paylaştı ve bu konuda tamindir cevabını ağır verdi.

tam indir webteknoya çıkıştı

Tamindir’den Webtekno’ya Cevap Geldi

tam indir webteknoya çıkıştıTamindir’in sosyal medya hesabında yaptığı eğlenceli diyaloğun ardından webtekno bu içeriği tamindir’in adını silerek kullanması tamindir’i oldukça rahatsız etmiş gibi görülüyor. Nitekim tamindir’in sosyal medya hesabında webtekno’ya verdiği cevaptan bunu anlıyoruz.

Şimdiye kadar webtekno’nun sosyal medyada birçok içeriği izinsiz kullandığına dair söylentiler duyduk. Tam olarak o şekilde mi bilemeyiz ancak bu sefer webtekno bu yaptığı ile değim yerindeyse “Baltayı taşa vurdu.

Kanıtlar eşliğinde verdiği cevabın ardından webtekno’nun nasıl bir tepki göstereceği ise merak konusu. Çünkü, tamindir baya sert çıkışmış…

 

 

SerdarCR

Genetik ve biyomühendislik lisans mezunuyum. Aldığım eğitim fizik, kimya, biyoloji ve matematik ağırlıklıydı. Mühendislik fakültesi mezunu olduğundan dolayı analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahibim. Aldığım eğitim moleküler biyoloji, biyoteknoloji, mikrobiyoloji, genel ve organik kimya, tıbbi genetik ve mühendislik derslerini içermekteydi. Bu derslerde edindiğim teorik bilgileri yine bu derslerin laboratuvarlarında pekiştirme şansım oldu.Lisans hayatım boyunca birçok etkinlikte görev aldım. Bu etkinliklerden birinde konuşmacı olup PCR ve gelişim sürecini sundum. Başka bir etkinlikte ise bilgisayar alanındaki bilgilerim dahilinde teknik koordinatör ve tasarımcı olarak görev yaptım. Görev aldığım etkinlikler haricinde ikna kabiliyetine sahip olup Türkçe'yi iyi kullandığımı düşünmekteyim.Öğrenim hayatım devam ederken internette de çalışmalarım oldu. Bilim ve Tekno'nun kuruculuğunu yapıp yönetim görevini üstlenmekteyim. Ayrıca yine Bilim ve Tekno'da metin yazarlığı yaparak bu girişimi topluma yararlı olacak şekilde devam ettiriyorum. Yaklaşık 50 kişilik değerli ekibime liderlik yapmaktayım. Bunun yanı sıra ise özel bir firmada genetik mühendisi olarak satış departmanında çalışmaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir