GenelHaberTeknoloji

Tamindir’in Webtekno’ya Çıkışı

Daha önce internette içerik çalıyor diye webtekno’dan şikayetler vardı. Son zamanlarda artış göstermesinin dışında dün yaşanan bir olay patlak verdi. Bu sefer baş rolde webtekno ve tamindir vardı. Webtekno, tamindir’in içeriğini alarak ve ismini kapatarak sosyal medya hesaplarında paylaştı ve bu konuda tamindir cevabını ağır verdi.

tam indir webteknoya çıkıştı

Tamindir’den Webtekno’ya Cevap Geldi

tam indir webteknoya çıkıştıTamindir’in sosyal medya hesabında yaptığı eğlenceli diyaloğun ardından webtekno bu içeriği tamindir’in adını silerek kullanması tamindir’i oldukça rahatsız etmiş gibi görülüyor. Nitekim tamindir’in sosyal medya hesabında webtekno’ya verdiği cevaptan bunu anlıyoruz.

Şimdiye kadar webtekno’nun sosyal medyada birçok içeriği izinsiz kullandığına dair söylentiler duyduk. Tam olarak o şekilde mi bilemeyiz ancak bu sefer webtekno bu yaptığı ile değim yerindeyse “Baltayı taşa vurdu.

Kanıtlar eşliğinde verdiği cevabın ardından webtekno’nun nasıl bir tepki göstereceği ise merak konusu. Çünkü, tamindir baya sert çıkışmış…

 

 

Etiketler

SerdarCR

01.01.1997 Trabzon doğumluyum. Genetik Ve Biyomühendislik öğrencisiyim. Doğduğum günden itibaren amacım; adımı iyi bir şöhretle andırmak. Bilim ve teknoloji alanlarına oldukça ilgiliyim. Bilim Ve Tekno platformunun, kurucusu ve genel yayın yönetmeniyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı