GenelMakalelerTeknoloji

Playstation 4 Garanti Seçimi

Google News Abone Ol

Playstation 4 Hangi Garanti Seçilmeli?

Playstation 4 almaya gittiğinizde, garanti olarak karşınıza 2 seçenek çıkacaktır. Bu seçenekler Eurosıa garantili ve İthalatçı firma garantili olarak ayrılmaktadır. Playstation 4 alan kişinin mutlu olacağı konusunda hem fikiriz. Ancak alıcı hangi garantiyi seçerse daha çok mutlu olur bunu inceleyeceğiz.

İnternette bu konu ile ilgili birçok düşünce bulunmakta ancak görüşler farklı nedenlerle birbirinden ayrılıyor. Görüşlerin kimisi “ithalatçı garantili al paran cebinde kalsın” diyor, kimisi ise “Eurosıa garantili al kafan rahat olsun” diyor.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, teknolojik cihazların kaderi biraz şans işidir. İmalat sürecinde nasıl bir yol izlendiği ve nasıl bir strese maruz kaldığı, cihazın ömrünü belirleyen etmelerden yalnızca birkaçıdır. Bunun dışında kullanıcının da cihazı satın aldıktan sonra ona maruz bıraktığı stres de oldukça önemlidir.

Bu konuda net olarak bir şey söylemek yanlış olur. Çünkü, Playstation 4 garanti seçeneklerinin ikisinin de birbirine göre artı ve eksileri bulunuyor. Bazı ithalatçı firmalar garanti konusunda iyi değilken bazıları işini oldukça iyi yapıyor. Bu kısımda bira şans işi oluyor. Sony Eurosia garantili alırsanız belki de kafanız daha rahat olur. Ancak bu fiyat farkında değer mi değmez mi sizin tercihiniz.

SerdarCR

Genetik ve biyomühendislik lisans mezunuyum. Aldığım eğitim fizik, kimya, biyoloji ve matematik ağırlıklıydı. Mühendislik fakültesi mezunu olduğundan dolayı analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahibim. Aldığım eğitim moleküler biyoloji, biyoteknoloji, mikrobiyoloji, genel ve organik kimya, tıbbi genetik ve mühendislik derslerini içermekteydi. Bu derslerde edindiğim teorik bilgileri yine bu derslerin laboratuvarlarında pekiştirme şansım oldu.Lisans hayatım boyunca birçok etkinlikte görev aldım. Bu etkinliklerden birinde konuşmacı olup PCR ve gelişim sürecini sundum. Başka bir etkinlikte ise bilgisayar alanındaki bilgilerim dahilinde teknik koordinatör ve tasarımcı olarak görev yaptım. Görev aldığım etkinlikler haricinde ikna kabiliyetine sahip olup Türkçe'yi iyi kullandığımı düşünmekteyim.Öğrenim hayatım devam ederken internette de çalışmalarım oldu. Bilim ve Tekno'nun kuruculuğunu yapıp yönetim görevini üstlenmekteyim. Ayrıca yine Bilim ve Tekno'da metin yazarlığı yaparak bu girişimi topluma yararlı olacak şekilde devam ettiriyorum. Yaklaşık 50 kişilik değerli ekibime liderlik yapmaktayım. Bunun yanı sıra ise özel bir firmada genetik mühendisi olarak satış departmanında çalışmaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir