Bilim Ve Tekno

Playstation 4 Garanti Seçimi

Playstation 4 Garanti Seçimi

Playstation 4 Hangi Garanti Seçilmeli?

Playstation 4 almaya gittiğinizde, garanti olarak karşınıza 2 seçenek çıkacaktır. Bu seçenekler Eurosıa garantili ve İthalatçı firma garantili olarak ayrılmaktadır. Playstation 4 alan kişinin mutlu olacağı konusunda hem fikiriz. Ancak alıcı hangi garantiyi seçerse daha çok mutlu olur bunu inceleyeceğiz.

İnternette bu konu ile ilgili birçok düşünce bulunmakta ancak görüşler farklı nedenlerle birbirinden ayrılıyor. Görüşlerin kimisi “ithalatçı garantili al paran cebinde kalsın” diyor, kimisi ise “Eurosıa garantili al kafan rahat olsun” diyor.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, teknolojik cihazların kaderi biraz şans işidir. İmalat sürecinde nasıl bir yol izlendiği ve nasıl bir strese maruz kaldığı, cihazın ömrünü belirleyen etmelerden yalnızca birkaçıdır. Bunun dışında kullanıcının da cihazı satın aldıktan sonra ona maruz bıraktığı stres de oldukça önemlidir.

Bu konuda net olarak bir şey söylemek yanlış olur. Çünkü, Playstation 4 garanti seçeneklerinin ikisinin de birbirine göre artı ve eksileri bulunuyor. Bazı ithalatçı firmalar garanti konusunda iyi değilken bazıları işini oldukça iyi yapıyor. Bu kısımda bira şans işi oluyor. Sony Eurosia garantili alırsanız belki de kafanız daha rahat olur. Ancak bu fiyat farkında değer mi değmez mi sizin tercihiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ