Genel

Paykwik Kart Satın Alma

Google News Abone Ol

%100 güvenli alışveriş için tercih edilen ve bugüne dek üretilen en kullanışlı ödeme yöntemi olan paykwik nereden alınır? Paykwik kart satın almadan önce, bu süreç hakkında bilginizin olması, yapmak istediğiniz işlemlerde ve kullanımında büyük kolaylık sağlamaktadır. O yüzden paykwik nereden alınır sorusundan önce paykwik nasıl alınır ve paykwik satın almak hakkında ufak bir bilgi verelim.

Paykwik kart satın almak için, önce paykwik satışı yapan bayilerden biri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bu işlem, irtibata geçtiğiniz andan itibaren bir kaç adım ile gayet kolay ve hızlı işlemektedir. Genelde almak istenen paykwik kart miktarı seçildikten sonra, satın alınan kartın mesajla elinize ulaşması ise 5 dakika sürmektedir. Ancak bu esnada dikkat edilmesi gereken önemli bir detay da bulunmaktadır; paykwik kart satın alınırken sadece resmi olan bir bayiden alınmalı, tanınmayan ve güvenilmeyen bir hesaba para gönderilmemelidir.

Aksi durumlarda, havaleden sonra karşılığında paykwik kart alamama ve dolandırılma olasılığı maalesef ki mevcuttur. Paykwik nereden alınır sorusunun bu kadar araştırılmasının ve sorulmasının sebebi de bu durumdan kaynaklanmaktadır. Panda kart olarak, paykwik kartın resmi bayisi olmamız, yıllardır satıcı ve dağıtıcı olarak bu sektörde hizmet vermemiz, paykwik satın almak konusunda önemli referanslardır. Üstelik yasal bir bayiden satın alındığında paykwik, kişiye özel üretilir ve tam 1 sene kullanım süresine sahiptir.

Peki paykwik nedir ve neden tercih edilmelidir?

Paykwik kartın tercih edilme sebeplerinin en başında, son sistem teknoloji ile korunan ve kendini sürekli güncelleyen güvenlik sistemi gelmektedir. Rastgele tahmin edilemeyecek olan şifreleme sistemi ile paykwik kart çalınamaz ve paylaşılmadığı sürece başkası tarafından kullanılamaz. Üstelik çok basit bir kullanıma sahip olan paykwik ile dünya çapında 40 bin siteye ödeme yapılabilmektedir.

Satın almak istediğinizde bize ulaşıp, paykwik fiyatları içinden seçerek, karşılığı olan türk lirasını havale ile gönderip, bize bilgi vermeniz gerekmektedir. Bir sonraki aşama olan kontrol işleminden sonra, paykwik kart kodunuz size özel üretilip, mesaj ya da mail ile gönderilmektedir. Satın aldığınız kart kodunu bayi haricinde herhangi biri ile paylaşmadığınız sürece paykwik kartınız tam bir sene kullanım süresine sahiptir.
Paykwik nedir diye en kısa tanımıyla özetleyecek olursak; Kişiye özel olarak üretilen, kart bilgileri paylaşmadan ödeme yapabildiğiniz, tek kullanımlık para yatırma aracına paykwik kart denmektedir.

Paykwik para çekme?

Paykwik kart genel olarak para yatırmak için kullanılıyor olsa da bu kart ile paykwik para çekme işlemi de yapabilmektesiniz. Bugüne kadar alışılmış olan ve genellikle kullanılan sistem, paykwik fiyatlarından tutar seçip, havale yapıp, sonrasında gelen kodla yükleme olarak kullanılmaktaydı. Ancak aynı işlem, paykwik kodu satmak olarak adlandırılan bir seçeneği daha barındırmaktadır. İlk başta aktarılan satın almanın tam tersi olan bu sistemde, siz elinizde olan kodu satmak için tekrar bizimle iletişime geçmiş oluyorsunuz.

Göz Atın
Kapalı