GenelHaberMobilTeknoloji

Nokia 3310’un Türkiye’deki Fiyatı Açıklandı

Efsane model 3310‘un Türkiye satış fiyatı açıklandı. Bu haber birçok kişinin beklediği bir haber. Çünkü bu modeli incelemek için bile satın alacaklar olacaktır. Nokia firmasının gerek sağlamlığı gerekse uzun şarj ömrü ile akıllarda yer edinen modeli 3310 için Türkiye satış fiyatı açıklandı. 3310’un modern versiyonu önce Avrupa’da 59 euro (228 TL) gibi bir fiyatla satılmasının planlandığı açıklaması yapıldı.

Birçok Kişi Yeni Nokia 3310’u Bekliyor

Birçok kişinin beklediği telefonun fiyatı kimileri için yüksek, kimileri içinse oldukça uygun. Ancak çoğunluğun fikrini, yeni Nokia 3310 modeli satışa sunulup, kullanıcılar tarafından satın alındığında göreceğiz gibi duruyor. Bu modelin atası olan 3310 modeli halen teknoloji alışveriş sitesi olan Amazon’da satışta. Bakalım yeni Nokia 3310 beklentileri karşılayabilecek mi? İlerleyen zamanlarda telefonun satışının ne durumda gittiği ile ilgili bir açıklama yapıldığında cevabı alacağız gibi görünüyor. Telefonun satış miktarıysa oldukça merak konusu…

Ayrıca “Yeni Nokia 3310” hakkındaki yazımızı okuyarak telefonun özelliklerini de öğrenebilirsiniz.


Soru Cevap banner
Etiketler

SerdarCR

01.01.1997 Trabzon doğumluyum. Genetik Ve Biyomühendislik öğrencisiyim. Doğduğum günden itibaren amacım; adımı iyi bir şöhretle andırmak. Bilim ve teknoloji alanlarına oldukça ilgiliyim. Bilim Ve Tekno platformunun, kurucusu ve genel yayın yönetmeniyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı