GenelHaberMobilTeknoloji

Nokia 3310’un Türkiye’deki Fiyatı Açıklandı

Google News Abone Ol

Efsane model 3310‘un Türkiye satış fiyatı açıklandı. Bu haber birçok kişinin beklediği bir haber. Çünkü bu modeli incelemek için bile satın alacaklar olacaktır. Nokia firmasının gerek sağlamlığı gerekse uzun şarj ömrü ile akıllarda yer edinen modeli 3310 için Türkiye satış fiyatı açıklandı. 3310’un modern versiyonu önce Avrupa’da 59 euro (228 TL) gibi bir fiyatla satılmasının planlandığı açıklaması yapıldı.

Birçok Kişi Yeni Nokia 3310’u Bekliyor

Birçok kişinin beklediği telefonun fiyatı kimileri için yüksek, kimileri içinse oldukça uygun. Ancak çoğunluğun fikrini, yeni Nokia 3310 modeli satışa sunulup, kullanıcılar tarafından satın alındığında göreceğiz gibi duruyor. Bu modelin atası olan 3310 modeli halen teknoloji alışveriş sitesi olan Amazon’da satışta. Bakalım yeni Nokia 3310 beklentileri karşılayabilecek mi? İlerleyen zamanlarda telefonun satışının ne durumda gittiği ile ilgili bir açıklama yapıldığında cevabı alacağız gibi görünüyor. Telefonun satış miktarıysa oldukça merak konusu…

Ayrıca “Yeni Nokia 3310” hakkındaki yazımızı okuyarak telefonun özelliklerini de öğrenebilirsiniz.

SerdarCR

Genetik ve biyomühendislik lisans mezunuyum. Aldığım eğitim fizik, kimya, biyoloji ve matematik ağırlıklıydı. Mühendislik fakültesi mezunu olduğundan dolayı analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahibim. Aldığım eğitim moleküler biyoloji, biyoteknoloji, mikrobiyoloji, genel ve organik kimya, tıbbi genetik ve mühendislik derslerini içermekteydi. Bu derslerde edindiğim teorik bilgileri yine bu derslerin laboratuvarlarında pekiştirme şansım oldu.Lisans hayatım boyunca birçok etkinlikte görev aldım. Bu etkinliklerden birinde konuşmacı olup PCR ve gelişim sürecini sundum. Başka bir etkinlikte ise bilgisayar alanındaki bilgilerim dahilinde teknik koordinatör ve tasarımcı olarak görev yaptım. Görev aldığım etkinlikler haricinde ikna kabiliyetine sahip olup Türkçe'yi iyi kullandığımı düşünmekteyim.Öğrenim hayatım devam ederken internette de çalışmalarım oldu. Bilim ve Tekno'nun kuruculuğunu yapıp yönetim görevini üstlenmekteyim. Ayrıca yine Bilim ve Tekno'da metin yazarlığı yaparak bu girişimi topluma yararlı olacak şekilde devam ettiriyorum. Yaklaşık 50 kişilik değerli ekibime liderlik yapmaktayım. Bunun yanı sıra ise özel bir firmada genetik mühendisi olarak satış departmanında çalışmaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir