GenelHaberTeknoloji

NFS Payback’in Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Hiç şüphesiz 2017’nin en çok beklenen oyunları arasında yer alan yeni NFS serisi Payback için sistem gereksinimleri açıklandı. Birçok oyun düşkününü heyecanlandıran haberin detayları bazılarını üzecek gibi görünüyor. Nitekim oyunun önerilen sistem gereksinimlerinde “AMD Radeon RX 480 4GB, NVIDIA GeForce GTX 1060 4GB” yer alıyor. Yani tam bir oyuncu bilgisayarı gerektiriyor.

Tartışmasız yarış oyunları arasında en çok beğenilen NFS (Need for Speed) için sistem gereksinimleri oldukça iddialı görünüyor. Nitekim oyunun çıkış fragmanı ile de grafikleri görmüştük. Ghost Games tarafından geliştirilen oyun, iyi bir çıkış yakalayacak mı göreceğiz.

NFS Payback ismi ile çıkan oyun hikaye kurgusuna sahip. Bu da birçok oyuncunun ilgisini çekmiyor değil. Yeni bir oyun motoru kullanılarak geliştirilen NFS Payback, PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacağı açıklandı. Söylenene göre NFS Payback oyunculara GTA 5‘teki gibi birden fazla karakteri yönetme, dolayısı ile birden fazla araçla oynama imkanı sunuyor. Hikaye yapısı bulunan NFS Payback için açıklanan sistem gereksinimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.

NFS Payback’in Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 ve üzeri
CPU: Intel i3 6300-3.8GHz veya AMD FX 8150-3.6GHz
RAM: 6GB
HDD: 30GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 750 Ti, AMD Radeon HD 7850 ya da benzeri bir DX11 uyumlu 2GB ekran kartı
Önerilen sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
CPU: Intel i5 4690K-3.5GHz veya AMD FX 8350-4.0GHz
RAM: 8GB
HDD: 30GB
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 4GB, NVIDIA GeForce GTX 1060 4GB ya da benzeri bir DX11 uyumlu 4GB ekran kartı


Soru Cevap banner
Etiketler

SerdarCR

01.01.1997 Trabzon doğumluyum. Genetik Ve Biyomühendislik öğrencisiyim. Doğduğum günden itibaren amacım; adımı iyi bir şöhretle andırmak. Bilim ve teknoloji alanlarına oldukça ilgiliyim. Bilim Ve Tekno platformunun, kurucusu ve genel yayın yönetmeniyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı