GenelKişilik TestleriTestler

Ne Tür Bir Lidersin?

Google News Abone Ol

Testin sonucunun tamamen eğlence odaklı olduğunu ve gerçekle bir alakası olmadığını hatırlatmakta fayda var. 🙂

Ne Tür Bir Lidersin Testi

Başlayalım bakalım! İnsanlara kolay güvenir misin?

Şu hayatta en çok kimi mutlu etmeye çalışıyorsun?

Bir orkestrada yer alsan, kim olurdun sence?

Ne sıklıkla insanlardan yardım istersin?

Tebrikler, Oscar kazandın! Konuşmanda kime teşekkür edersin?

Cumartesi akşamları genelde ne yaparsın?

Hangi sosyal medya sana göre?

Ne Tür Bir Lidersin?
Demokratik Lider
Gruptaki hemen herkesin fikirlerini saygıyla dinler ve oy çoğunluğuna göre hayata geçirirsin. Belki de en büyük dezavantajın, bilgili veya bilgisiz demeden herkesin fikirlerini değerlendirmeye çalışmak.
Otoriter Lider
Dediğim dedik bir lidersin. Kararları tek başına almayı tercih eder ve başkalarının kararlarını önemsemezsin. Belki de en iyi bilenin kendin olduğunu düşünüyorsun.
İleri Görüşlü Lider
İnsanların kararlarını dinler ve içlerinden en iyi olduğu düşündüğün fikri seçer ve yürürlüğe sokarsın. Yeni fikirlere açıksın ancak içlerinden kendin seçim yapmayı tercih edersin.

Share your Results:

SerdarCR

Genetik ve biyomühendislik lisans mezunuyum. Aldığım eğitim fizik, kimya, biyoloji ve matematik ağırlıklıydı. Mühendislik fakültesi mezunu olduğundan dolayı analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahibim. Aldığım eğitim moleküler biyoloji, biyoteknoloji, mikrobiyoloji, genel ve organik kimya, tıbbi genetik ve mühendislik derslerini içermekteydi. Bu derslerde edindiğim teorik bilgileri yine bu derslerin laboratuvarlarında pekiştirme şansım oldu. Lisans hayatım boyunca birçok etkinlikte görev aldım. Bu etkinliklerden birinde konuşmacı olup PCR ve gelişim sürecini sundum. Başka bir etkinlikte ise bilgisayar alanındaki bilgilerim dahilinde teknik koordinatör ve tasarımcı olarak görev yaptım. Görev aldığım etkinlikler haricinde ikna kabiliyetine sahip olup Türkçe'yi iyi kullandığımı düşünmekteyim. Öğrenim hayatım devam ederken internette de çalışmalarım oldu. Bilim ve Tekno'nun kuruculuğunu yapıp yönetim görevini üstlenmekteyim. Ayrıca yine Bilim ve Tekno'da metin yazarlığı yaparak bu girişimi topluma yararlı olacak şekilde devam ettiriyorum. Yaklaşık 50 kişilik değerli ekibime liderlik yapmaktayım. Bunun yanı sıra ise özel bir firmada genetik mühendisi olarak satış departmanında çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir