GenelKişilik TestleriTestler

Ne Kadar Üşengeçsin?

Üşengeçlik Kişilik Testi

Hemen her insan biraz da olsa üşengeçtir aslında. Ancak herkesin bir üşengeçlik derecesi vardır. Seninkini merak ediyorsan bu kişilik testimiz tam da sana göre.

Uyanma vakti geldiğinde alarmı erteler misin?

Yere düşürdüğün bir şeyi alır mısın?

Bir aktivite seç bakalım.

Fastfood için nereye kadar gidebilirsin?

Odan genelde hangisine benziyor?

Not tutarken ne kullanırsın?

Evde tek başınasın ve acıktın, ne yaparsın?

Ne Kadar Üşengeçsin?
Çok Üşengeçsin
Yataktan çıkmaya bile üşenen bir yapıya sahipsin. Senin için uyanmak bile büyük bir başarı. Genelde koaladan sonra en fazla uyuyan canlı olarak da bilinirsin. Arkadaşlar arasına da bu tembelliğin nam salmıştır.
Orta Derecede Üşengeçsin
Her insan biraz üşengeçtir zaten. Genelde işlerin kolayını bulup, en kısa sürede bitirmeye çalışırsın. Ancak işleri bitirmeden de başka bir şeye başlamamaya dikkat edersin. Arkadaşların bazen bu huyun için seni taktir bile edebilirler.
Hiç Üşengeç Değilsin
Çok farklı bir düşünce yapısına sahipsin. Bir işe başladığın zaman o işin bitmesi gerekecek. Bilirsin işi bitirmenin yarısı ona başlamakla sınırlıdır. Senin için işe başlamak an meselesi. Gözü pek birisin. İşleri gözünde büyütmeden büyük bir rahatlıkla yapar ve genelde hemen bitirirsin.

SerdarCR

Genetik ve biyomühendislik lisans mezunuyum. Aldığım eğitim fizik, kimya, biyoloji ve matematik ağırlıklıydı. Mühendislik fakültesi mezunu olduğundan dolayı analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahibim. Aldığım eğitim moleküler biyoloji, biyoteknoloji, mikrobiyoloji, genel ve organik kimya, tıbbi genetik ve mühendislik derslerini içermekteydi. Bu derslerde edindiğim teorik bilgileri yine bu derslerin laboratuvarlarında pekiştirme şansım oldu. Lisans hayatım boyunca birçok etkinlikte görev aldım. Bu etkinliklerden birinde konuşmacı olup PCR ve gelişim sürecini sundum. Başka bir etkinlikte ise bilgisayar alanındaki bilgilerim dahilinde teknik koordinatör ve tasarımcı olarak görev yaptım. Görev aldığım etkinlikler haricinde ikna kabiliyetine sahip olup Türkçe'yi iyi kullandığımı düşünmekteyim. Öğrenim hayatım devam ederken internette de çalışmalarım oldu. Bilim ve Tekno'nun kuruculuğunu yapıp yönetim görevini üstlenmekteyim. Ayrıca yine Bilim ve Tekno'da metin yazarlığı yaparak bu girişimi topluma yararlı olacak şekilde devam ettiriyorum. Yaklaşık 50 kişilik değerli ekibime liderlik yapmaktayım. Bunun yanı sıra ise özel bir firmada genetik mühendisi olarak satış departmanında çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir