Genel

Monster Oyuncu Ekipmanları

Google News Abone Ol

Profesyonel oyuncuların ve profesyonel olma yolunda ilerleyen amatör oyuncuların vazgeçilmezi olarak değerlendirilen oyuncu ekipmanları, kullanıcılara, oyun esnasında başarıyla birlikte konfor da sağlıyor Standart bilgisayar bileşenlerine kıyasla pek çok farklılık içeren oyuncu ekipmanları, yoğun ve uzun süreli kullanımlarda istikrarını korumakla birlikte hem donanımsal hem de yazılımsal açıdan önemli ekstraları beraberinde getiriyor. Tür fark etmeksizin oyun tutkunlarının başarıya bir adım daha yaklaşmalarına yardım eden oyuncu ekipmanlarını biraz daha yakından tanımak ve oyuncuya katacağı artı değerleri öğrenmek yararlı olabilir.

Rakiplerinizin Arasından Sıyrılmanızı Sağlayacak Gaming Mouse’lar

İşletim sistemindeyken işaretçi takibi, sağ tıklama, sayfa kaydırma gibi özellikler sunan mouse’lar, özellikle üç boyutlu oyunlara katıldığınızda, oyun dünyasındaki gözünüz, çevreyi görmenizi sağlayan kameranız, zırhınız ve silahınız hâline geliyor. Milisaniyelerin önem kazandığı online karşılaşmalarda, rakiplerinizin hamlelerine karşı ne kadar hızlı tepki verebilirseniz, başarı da o kadar kolay elde ediliyor. Tam da bu noktada, ergonomiyi yüksek performansla bir araya getiren Monster oyuncu ekipmanlarından biri olan gaming mouse modelleri devreye giriyor.

Tercih edeceğiniz modele göre lazer veya optik tarama teknolojisiyle çalışan Pusat V serisi oyuncu ekipmanları; değiştirilebilir ağırlık, kablolu veya kablosuz yapı, teflon tabanlar ve 10 milyon tıklamaya kadar dayanıklılık gösteren programlanabilir tuşlarla güç kazanıyor. Teknik tarafta da güçlü olan Monster oyuncu ekipmanları, 24000 DPI’a kadar tarama ve 12000 FPS 50G ACC hızlanma gibi üstün teknik beceriler sunuyor. Ayrıca oyuncu mouse’ları, RGB arka aydınlatma ile oyun seanslarınızda motivasyon kaynağınız oluyor.

Hamle Zamanı Kadar Hamle Yapılacak Zemin de Çok Önemli

Oyuncu ekipmanları arasında hak ettiği değer verilmese de gaming mousepad’ler, kapsamlı özelliklere sahip oyuncu farelerinin etkin şekilde değerlendirilebilmesini mümkün kılıyor. Parlama yapan yüzeylerde tam randımanla kullanılamayan, pürüzsüz olmayan zeminlerde tam olarak kontrol edilemeyen mouse’lar, zemin nedeniyle oyunlarda küçük hatalar yapıp belki de maçı kaybetmenize bile neden olabiliyor.

Monster’ın geliştirdiği oyuncu ekipmanları arasında yer alan Pusat gaming mousepad modelleri, optik ya da lazer tarama teknolojili oyuncu fareleriniz için ideal çözüm oluyor. Tercihinize bağlı olarak RGB aydınlatmayla desteklenen Pusat serisi gaming mousepad’ler, mikro dokulu kaplama ve kaydırmaz kauçuk tabanıyla oyunlardaki başarınızı perçinlemenize tam anlamıyla zemin oluşturuyor.

Mekanik Tuşlu Oyuncu Klavyesiyle İlk Siz Harekete Geçin

Membran yapıdaki klavyelerin zaman içerisinde tuş basma hissinin ilk günkünden hayli uzak olduğu artık herkes tarafından biliniyor. Eskiden popüler olan ve oyuncu ekipmanlarının yaygınlaşmasıyla birlikte popülerliğine tekrar kavuşan mekanik klavyeler, tuş basma hissinden kullanım ömrüne dek pek çok açıdan oyuncuların gereksinimlerine yanıt veriyor.

Pusat serisi oyuncu ekipmanlarının klavye tarafındaki temsilcisi K2 Pro, üstün teknik becerileriyle oyun seanslarındaki en iyi yardımcınız oluyor. Mor renk anahtarlı, programlanabilir makro tuşlarıyla çevrili, RGB arka aydınlatmalı klavye, 50 milyon tuş ömrü sunuyor. 62 gramlık ağırlıkla aktif olan tuşlar, 4 mm yükseklikleri sayesinde en seri hamlelerinizi bile anında gerçekleştirebilmenizi mümkün kılıyor.

Rakiplerinizi Attıkları Adımdan Tespit Edin

Oyun tutkunlarının birçoğu, özellikle günün ilerleyen saatlerindeki oyun seanslarında kulaklık takmayı tercih ediyor. Oyuncular için özel olarak tasarlanmamış kulaklıklar, dakikalar geçtikçe kulak ve başın üst kısmında rahatsızlık yaratabilirken sunduğu ses kalitesiyle de çok yönlü ses takibi yapılması gereken anlarda oyunculara pek de yardımcı olamıyor.

Başarı çıtasını en tepeye yerleştiren oyuncuların favori oyuncu ekipmanları içerisinde bulunan Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset, sanal çevresel ses desteği ve kapsamlı sesler hazırlayan 50 mm’lik sürücüsüyle öne çıkıyor. Yerleşik mikrofonu sayesinde takım arkadaşlarınızla anında iletişim kurabilmenize de olanak veren ürün, oyuncu ekipmanlarının mutlak başarı için ne denli önemli olduğunu gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir