GenelHaberTeknoloji

Meizu’nun Yeni 20 Dakikada Şarj Teknolojisi

MWC 2017’de Çinli telefon üreticisi Meizu, yeni ürettiği hızlı şarj teknolojisini tanıttı. Şirketin geliştirdiği Super mCharge hızlı şarj teknoloji, bir akıllı telefonu 10 dakikada %60, 20 dakikada ise %100 şarj edeceğini iddia ediyor.

Meizu Hızlı Şarj Teknolojisi: Super mCharge

Çinli telefon üreticisi Meizu, kullandıkları teknoloji ile telefon piyasasını alt üst etmeye devam ediyor. Özellikle kullanıcılarına sunduğu tasarım ve yenilikler teknoloji devlerine ders verir nitelikte olmakla beraber, bu teknolojilerden bir tanesi de bu “Hızlı Şarj” teknolojisi oldu.

Teknoloji şirketlerinin ilgi odağı olan Super mCharge‘ın henüz hangi telefonda kullanılacağı henüz açıklanmadı. Ancak MWC 2017 standında konu hakkında bilgileri paylaşan Meizu yetkilileri, bu teknolojinin 2017 sonu veya 2018 başlarında piyasaya sürülecek telefonlarda bulunacağı haberini verdi. Söz konusu şarj teknolojisine sahip telefonun modeli hakkında henüz bir bilgi bulunmamakla birlikte Super mCharge teknolojisinin teknik sorunlar yaşatıp yaşatmayacağı hakkında da henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.


Soru Cevap banner
Etiketler

SerdarCR

01.01.1997 Trabzon doğumluyum. Genetik Ve Biyomühendislik öğrencisiyim. Doğduğum günden itibaren amacım; adımı iyi bir şöhretle andırmak. Bilim ve teknoloji alanlarına oldukça ilgiliyim. Bilim Ve Tekno platformunun, kurucusu ve genel yayın yönetmeniyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı