Genel

Limeksofis Nedir?

Google News Abone Ol

Limeksofis Nedir?

Limekofis dijital arşivleme alanında sahip olduğu tecrübeden dolayı bu alanda lider olan, Ankara merkezli bir kuruluştur. Kâğıt üzeri herhangi bir belgenin bilgisayar ortamına rahat bir şekilde aktarılmasını sağlayan mevcut yazılım ve ürünleri ile sektörde başta gelen bir firma olmuştur. Başta Türkiye olmak üzere Azerbaycan, Türkmenistan ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde varlık gösteren geniş bir coğrafyaya yayılmış, bunun getirdiği avantajla oldukça yüksek bir müşteri yelpazesine sahiptir. Günümüz dünyasında dijitalleşmeye öncülük eden dev bir kuruluştur.

Limeksofis ne kadar güvenilir ve faydalı bir firma olduğunu hizmet verdiği gerek devlet kuruluşları gerekse de özel kuruluşlar sayesinde kanıtlamıştır. Hizmet verdiği devlet kuruluşları arasında  Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü, ÖSYM, Kalkınma Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Milli Kütüphane Başkanlığı gibi önemli departmanlar örnek sayılabilirken özel kuruluş olarak Polimeks İnşaat, Rönesans Holding sayılabilir.
Limeksofis  hizmet veriği her firmaya tek düzen bir çözüm önerisi sunmaktansa, her firma için ayrı ayrı analiz yapar ve ona özel olarak bir çözüm sunar.

Dijitalleşme Neden Önemlidir?

Teknolojinin gelişimi dolayısıyla artık yapılan işlemlerde hız ve pratiklik önem kazanmıştır. Kâğıt üzeri belgelerin kaybolma ihtimalinin yüksekliği ve çalışma veriminin az olması sorunu kuruluşlar adına büyük bir zaruri yet meydana getirmiştir.
Buna karşılık  günümüzdeki kuruluşlar çözümü dijitalleşme olarak görmektedir. Belgelerin yazılı, resimli ve hatta videolu olması dijitalleştirmeye uygundur. Eldeki verilerin güvenli ve uzun ömürlü olacak bir şekilde dijital ortamda muhafaza edilmesi kuruluşların dikkat etmesi gereken odak noktalardan birisi haline geldi. Verilerin web ortamında her yerden ulaşılma ve kolayca gönderilebilme özelliği çalışma verilen büyük bir destek sunmaya başladı. Bütün bunların paralelinde Limeksofis kuruluşlara tüm bu imkânları sağlayabilen güvenilir bir firma olmuştur.

Limeksofis’in Sunduğu Dijital Arşivleme Çözümleri Nelerdir?

Limeksofis elinde bulundurduğu  Kodak Alaris, IBML, Treventus, Image Access, Ricoh ve SMA gibi lider markalar sayesinde son derece hızlı ve yüksek performanslı işlemler yapabilmektedir. Sahip olduğu güvenilir markaların yanı sıra bu ürünleri yazılımlarıyla beraber son derece bütünleşmiş çalıştırabilen uzman bir kadroya sahiptir.
Limekofis, Ağ Paylaşımlı Entegre Tarama, Kiosk Kitap ve Doküman Tarama, Kâğıtsız Ofis, Dijital Kütüphane, Dijital Varlık Yönetimi, Kurumsal İçerik Yönetimi konularda kuruluşlara büyük bir çözüm imkânı sunabilmektedir.
Zaman tasarrufu ve ekonomik tasarruf  katsayısını oldukça yüksekte tutmaya yardımcı olan Limeksofis bunun sonucunda iş verimliliğinin artmasında  beklenenin üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir