Bilim Ve Tekno

Levi’s ve Google Akıllı Ceket Üretiyor

Levi’s ve Google Akıllı Ceket Üretiyor

Levi’s ve Google birlikte çalışarak akıllı ceket üretti. Levi’s ve Google, geçen yıl iş birliğine gitti ve bu iş birliği meyvelerini yavaş yavaş vermeye başladı. Bu yeni akıllı ceket de bu meyvelerden biri ki, oldukça iddialı duruyor. Bu ceket özellikle bisiklet üzerinde çalışanlar için üretilirken, bilek kısmında yer alan eklentiler ve özel kumaşı sayesinde akıllı telefonları yönetme imkanı sağlıyor.

Akıllı Ceketler Yolda

Sonbaharda çıkması beklenen ceket oldukça kullanışlı özelliklere sahip ve bu nedenle özellikle bisiklet ile seyahat yapan kullanıcısı için bir vazgeçilmez olacak. Çünkü bu ceket, tek bir dokunuşla arayan kişiye cevap vermeyi, yol tarifi almayı ve müzik değiştirebilmeyi telefona dokunmadan mümkün hale getiriyor. Bu da, oldukça güvenli ve eğlenceli bir bisiklet sürme deneyimi yaşatıyor. Aynı zamanda 2 güne kadar pil ömrüne sahip.

Analiz firması International Data Corporation‘ın araştırma analisti Jitesh Ubrani, “Akıllı saatlerin bir zamanlar başı çekmesi beklenirken, artık akıllı giysiler daha üstün durumda.” ifadesinde bulundu.

Şimdilik sadece Amerika’da satışa sunulması beklenen ceket için piyasa ederi 350 dolar olarak belirlendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ