GenelHaberTeknoloji

Levi’s ve Google Akıllı Ceket Üretiyor

Levi’s ve Google birlikte çalışarak akıllı ceket üretti. Levi’s ve Google, geçen yıl iş birliğine gitti ve bu iş birliği meyvelerini yavaş yavaş vermeye başladı. Bu yeni akıllı ceket de bu meyvelerden biri ki, oldukça iddialı duruyor. Bu ceket özellikle bisiklet üzerinde çalışanlar için üretilirken, bilek kısmında yer alan eklentiler ve özel kumaşı sayesinde akıllı telefonları yönetme imkanı sağlıyor.

Akıllı Ceketler Yolda

Sonbaharda çıkması beklenen ceket oldukça kullanışlı özelliklere sahip ve bu nedenle özellikle bisiklet ile seyahat yapan kullanıcısı için bir vazgeçilmez olacak. Çünkü bu ceket, tek bir dokunuşla arayan kişiye cevap vermeyi, yol tarifi almayı ve müzik değiştirebilmeyi telefona dokunmadan mümkün hale getiriyor. Bu da, oldukça güvenli ve eğlenceli bir bisiklet sürme deneyimi yaşatıyor. Aynı zamanda 2 güne kadar pil ömrüne sahip.

Analiz firması International Data Corporation‘ın araştırma analisti Jitesh Ubrani, “Akıllı saatlerin bir zamanlar başı çekmesi beklenirken, artık akıllı giysiler daha üstün durumda.” ifadesinde bulundu.

Şimdilik sadece Amerika’da satışa sunulması beklenen ceket için piyasa ederi 350 dolar olarak belirlendi.


Soru Cevap banner
Etiketler

SerdarCR

01.01.1997 Trabzon doğumluyum. Genetik Ve Biyomühendislik öğrencisiyim. Doğduğum günden itibaren amacım; adımı iyi bir şöhretle andırmak. Bilim ve teknoloji alanlarına oldukça ilgiliyim. Bilim Ve Tekno platformunun, kurucusu ve genel yayın yönetmeniyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı