Künye

ÜNVANI

Akua Bilişim

KURUCU
Adı Soyadı: Serdar CİĞER
([email protected])
Kuruluş Tarihi:
01.01.2017

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Adı Soyadı: Serdar CİĞER
([email protected])

YAZARLAR

 1. Serdar Ciğer (Genetik Mühendisi Ve Biyomühendis)
 2. Eylül Sıla Tüfekçi (Öğrenci)
 3. Mervenur Yetim (Moleküler Biyolog)
 4. İhsan Can Onat (Veteriner)
 5. Aslı Yılmaz (Diyetisyen)
 6. Öznur Bilir (Diyetisyen)
 7. Merve Demirbilek (Diyetisyen)
 8. Ümmühan Kurt (Diyetisyen)
 9. Hacer Akman (Diyetisyen)
 10. Azra Yazganoğlu (Diyetisyen)
 11. Hicran Koçgürbüz (Diyetisyen)
 12. Ecem Öztürk (Diyetisyen)
 13. Irmak Deniz (Moleküler Biyolog)
 14. Nilgül Bozkurt (Mekatronik Mühendisi)
 15. Ayşe Nur Ülker (Biyolog)
 16. Sema Araz (Ergoterapist)
 17. Fadime Çağlar (Psikolog)
 18. Simge Erzincanlı (Diyetisyen)
 19. Simge Tekeli (Mekatronik Mühendisi)
 20. Sümeyye Korkmaz (Diyetisyen)
 21. Umay Gür (Diyetisyen)
 22. Hilal Selçuk (Öğrenci)
 23. Yağmur Selçuk (Öğrenci)
 24. Zeynep Türkhan (Biyoteknolog)
 25. Birsen Gültekin (Diyetisyen)

SEO ve Reklam

Akua Bilişim

REKLAM REZERVASYON
Adı Soyadı:
Serdar CİĞER
([email protected])

YAZILIM

Akua Bilişim

ADRES – TELEFON
– Kenan Oltan Cad. NO:49 Esiroğlu/Maçka/TRABZON
– 0534 917 65 16

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
([email protected])

NoT: Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. www.bilimvetekno.com yazıların sorumluluğunu almaz.

NoT: Platformumuzda bulunan araştırmaların bir çoğu, Google, Wikipedia, YouTube gibi platformlar ile doğruluğu teyit edilerek, özgün ve samimi bir dil kullanılarak paylaşılmaktadır. Platformumuz, bilim ve teknolojinin evrensel ve insanlık için olduğu düşüncesini benimsemektedir.

Gizlilik Politikası

1-) Bilim Ve Tekno interaktif bölümlerinde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır. Bilim Ve Tekno bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorumlu değildir. Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda Bilim Ve Tekno bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.

2-) Bilim Ve Tekno platformuna yazılı yada görsel olarak katkıda bulunan kullanıcıların girmiş olduğu içerikten sorumlu değildir. Bilim Ve Tekno istediği zaman içeriği kaldırma ya da düzenleme hakkını saklı tutar.

3-) Bilim Ve Tekno platformunda editörlük veya herhangi bir içerik sağlayıcı olarak görev yapan kullanıcılar, hiç bir şekilde hak talep etmeden bunu gönüllü olarak yapmayı kabul etmiştir.

4-) Bilim Ve Tekno bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir. Bilim Ve Tekno sitesinin içeriğinin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır. Bilim Ve Tekno, içerikteki hiç bir yanlışlıktan ya da gecikmeden, veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek durumlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.

5-) Bilim Ve Tekno tek taraflı olarak kullanıcıyı platformdan uzaklaştırmak için üyeliğini veya aboneliğini bitirme hakkını ve yine tek taraflı olarak platformda çalışan editör veya herhangi bir içerik sağlayıcı olarak görev yapan kullanıcının üyeliğini, fes etme hakkını saklı tutar ve bu kullanıcılar herhangi bir hak talep edemezler.

Sonuç olarak; fikirleri ile yazılı ya da görsel olarak katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.

Yasal Bilgilendirmeler İçin

Bilim Ve Tekno‘nun yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri İLETİŞİM sayfamız üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler tarafımızca incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.