Genel

Kiralık Araç Hizmetlerinde Yeni Avantajlar

Google News Abone Ol

İhtiyaç sahipleri Ankara araba kiralama seçeneklerine tıklayarak en lüks ve yeni modeller arasından bir seçim yapabilir. Son eklenen araçların tamamını listeli bir şekilde bulmak ve değerlendirmek mümkündür. Aynı zamanda iştirak noktaları da aynı listenin alt kısmında yer almaktadır. Aylık ve yıllık olarak lüks bir araba kiralamak, her yönüyle avantajlar vaat etmektedir.

Getirilen yeniliklerden en önemlisi yıllık ya da aylık olarak kiralanan araç seçeneklerinde kendini gösteriyor. Çalınan araçların yerine aynı gün içerisinde yenisi verilmektedir. Müşteri memnuniyetini zirve noktasına taşıyan bu yenilik, birçok açıdan avantaj sağlamaya devam ediyor.

E-Bülten Seçenekleri

İlgililer yıllık araç kiralama seçeneklerinde e-bülten yeniliğini de değerlendirebilir. Bu yeni uygulamaya kayıt olmak son derece kolaydır. Bu alana kayıt olduktan sonra yeni gelişmelerden anında haberdar olmak mümkündür.

E-bültene kayıt olmak için bir e-mail adresi yeterli olmaktadır. Daha sonra sisteme yeni katılan araç modelleri mail adreslerine bültenler şeklinde gönderilmektedir. En yeni gelişmelerden anında haberdar olmak isteyen kişiler bu alanı ücret ödemeden kullanabilir.

Araç Kiralama Seçeneklerinin Yeni Özellikleri

Söz konusu araç kiralama süreçleri sözleşmeli olarak yapılmaktadır. Her şey yasalara uygun ve kurallı bir şekilde yapılmaktadır. Aynı zamanda araç muayene ve bakım süreçleri de tamamen şirkete aittir.

Sorunsuz, hızlı çözüm üreten profesyonel araç kiralama hizmetleri tamamen müşteri memnuniyetine yöneliktir. Ruhsat işlemleri de yine aynı şekilde söz konusu firmaya aittir. Kiralanan araçların periyodik bakımları aksamadan yapılmaktadır. Müşteriler yasal prosedürlerin hiçbiri ile ilgilenmek zorunda kalmıyor.

Ayrıntılı bilgiler almak için canlı destek hattı da bulunmaktadır.

Kiralama Uzmanından Canlı Destek Hattı

Son avantajlar arasında online platformlarda aktif olarak hizmet veren kiralama uzmanları bulunuyor. Canlı destek hattı olarak kullanılabilecek bu alan, her türlü sorunun sorulabileceği ve yanıtının alınabileceği canlı bir hizmet alanı sunuyor.

7/24 açık olan bu sistem sayesinde kiralık araba konusunda kafanıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde mesaj bırakıldıktan sonra anlık olarak uzman tarafından cevaplandırılmaktadır.

Kiraladığınız aracınız ile ilgili başınıza gelebilecek olan herhangi bir durumda kiralama işlemi gerçekleştirmiş olduğunuz kiralama uzmanlarına anlık olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı