Genel

İşyerinizin Güvenliği Pronet’e Emanet

Google News Abone Ol

Büyükşehirlerde evimiz ve sevdiklerimiz kadar emeklerimizin ürünü sermayemiz işyerlerimizin güvenliği de bizi önlemler almaya zorluyor.

Gelişen güvenlik sistemleri dünyasının sunduğu sınırsız seçenek arasından seçim yapmakta zorlanmak mümkün.

Pronet Alarm Sistemi

Pronet Alarm Sistemi izinsiz giriş riski doğduğunda harici ve dahili sirenleri devreye sokarak ilk adımı atar. İşyerinizin tüm çevresi tarafından duyulabilecek 100 desibellik ses yüksekliğiyle büyük bir caydırıcılık özelliği olan sirenler alınan tek önlem değil.

Aynı zamanda hareket sensörlerinin algıladığı hareketin tetiklediği görüntü derhal telefonunuza gelir. Aynı zamanda Pronet Haber Alma Merkezi’ne de ulaşan ikazın kontrolü Pronet tarafından yapılırken. İsternirse Görüntülü Hareket Dedektörü’nün kaydettikleri de Alarm Haber Alma Merkezi’ne gider ve görüntünün kontrolü de yapılır.

Tüm bu adımlar ne kadar kısa sürede gerçekleşirse o kadar başarılı olacağından Alarm sinyali Pronet’e ulaştıktan ortalama 10 saniye içerisinde Pronet size ulaşır.

Size haber verilemediyse yakınlarınız aranır ve onlar haberdar edilir, gerçek bir tehlike durumunda emniyet güçlerini işyerinize yönlendirilir, sistemde kayıtlı olan adres bilgileriniz bu adımın da hızla gerçekleşmesini sağlar.

Panik Butonu Mobil Uygulaması

Pronet sizi sadece işyerinizde ya da evinizde alarm ve görüntülü sistemlerle korumakla kalmaz aynı zamanda cep telefonunuza ücretsiz indireceğiniz Pronet Panik Butonu uygulaması ile alarm sisteminin etki alanı dışına çıktığınızda da sizi tehlikelere karşı korumaya devam eder.

Herhangi bir panik anında tek bir dokunuşla Pronet Panik Butonu Uygulamasını harekete geçirebilirsiniz. Bu saniyelik hareketle yakınlarınıza SMS ile konum bilgileriniz gider ve Pronet Alarm Haber Alma Merkezi hemen size dönüş yaparak gerekli yardım ekibini gönderir.

Üstelik Pronet Panik Butonu uygulamasını kullanmak için Pronet kullanıcısı olmanızda gerekmez.

Acil Panik Alarmı

Telefonunuzdan kullanabileceğiniz Pronet Panik Butonu Uygulaması’nın yanı sıra Pronet Panik Butonu’nu, panele gidemeyeceğiniz durumlarda istediğiniz yerde bulundurarak da tehlikelere karşı önlem alabilirsiniz. Üzerinizde talımanız ya da masanın altı gibi en çok ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz yerde bulundurabilir, monte edebilirsiniz.

Diyelim alarm sisteminiz kururlu değil fakat istenmeyen bir durum olşutu Panik Butonu alarmdan bağımsız çalışabildiği için yine de önlem alabilirsiniz.

Alarm sisteminiz kurulu olmasa da çalışırdurumda olan Panik Butonu, kullandığınız anda Pronet Alarm Merkezi’ne sinyal gönderilirve size 10 saniye de dönülerek, gerekli hallerde emniyet güçleri veya ambulans işyerinize yönlendirilir.

Yangın alarmı

Pronet Yangın Alarmı, Pronet Alarm sisteminiz ile birlikte çalışır ve dahili dedektör duman ve ani ısı değişikliklerini fark ederek işyerinizi korur. Beklenmeyen bir durumda Pronet Alarm Haber Alma Merkezi’ne sinyal gönderir, sinyali alan merkez kısa sürede size dönerek, tehlikenin gerçek olup olmadığını öğrenir ve itfaiye adresinize yönlendirilebilir. Alarm sisteminiz kurulu olmadığında bile dedektör devrededir ve işyerinizi korur.

Gaz Kaçağı Alarmı

Gaz kaçağı alarmı da tıpkı yangın alarmı gibi alarm sisteminizle birlikte çalışır ve dedektörler sayesinde ortamdaki karbon monoksit, LPG ve doğalgaz kaçaklarını algılar.

Karbon monoksit, LPG veya doğalgaz kaçağı algılandığı durumda Pronet Alarm sistemi , Pronet Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir, 10 saniye içinde duruma müdehale edilir.

Su Baskını Alarmı

Su baskını alarmı da, Pronet gaz kaçağı ya da yangın alarmı gibi alarm sisteminizle birlikte çalışır ve işyerinizi meydana gelebilecek bir su baskını karşısında korur.

Tehlike sinyali alan Pronet Alarm Haber Alma Merkezi sizi ortalama 10 saniye içinde arayarak uyarır.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Pronet Kameram; canlı ve kayıttan video izleme, kablosuz kolay kurulum, harekete duyarlı ve daimi kayıt, gece görüşü, kayıt kilitleme anlık bildirimler, iç ve dış ortam kamera seçenekleri ve HD görüntü kalitesi ile çocuğunu evde bakıcı ile bırakmak zorunda kalan çalışan bir anneden, işyerinin güven içinde olduğundan emin olmak isteyen bir işyeri sahibine kadar çok geniş kitleler için ideal bir çözümdür.

Kamerayı kullanabilmek için tek gereken bir internet kamerası olup Pronet abonesi olmanıza gerek yoktur.

Kamera kablosuz olduğundan kolay kurulum olanağı sunar ve pratik bir çözümdür, 14 güne kadar geçmiş kayıtlar da saklandığından geçmişe doğru kontrol olanağı da sunar.

Sürekli kayıt yapabilmesinin yanı sıra sadece hareket algıladığında kayda geçmesini de tercih edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: www.pronet.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir