GenelHaberTeknoloji

iPhone 7 Plus Retro Ve Fiyatı

Google News Abone Ol

iPhone 7 Plus Retro versiyonu tanıtıldı. Tanıtımda cihaz özelliklerine değinirken aynı zamanda da fiyat hakkında bilgi verildi. Apple’nin yeni çıkardığı kablosuz AirPodsları kulaklıklara renk katan Colorware, şimdi de iPhone 7 Plus Retro versiyonunu tanıttı. Orijinal 1980 Mac’inin klasik görünümünü andıran iPhone 7 Plus Retro versiyonu, sanat düşkünlerinin ilgi odağı olmayı başardı.

iPhone 7 Plus Retro Özellikleri Ve FiyatıiPhone 7 Plus Retro Özellikleri Ve Fiyatı

Apple‘ın eskiden kullandığı renkli logosu ve koyu bej kenar çizgileri ile tanıtılan iPhone 7 Plus 250 GB sim kilitsiz olarak 1,899 dolara satışa sunulması planlanan versiyon, Apple mağazalarında satılmayacak. Aynı zamanda sınırlı bir süre için 25 adet üretildi.

Fiyatına gelince, 256 GB’lık iPhone 7 Plus modelinin fiyatı 969 dolarken, sadece tasarımı farklılaşan ürün için 1000 dolar fark vererek, 1,899 dolara sahip olunabilecek.

Ayrıca yeni çıkan iPhone 8 özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi edinmek için “iPhone 8 Hakkındaki Detaylar” yazımızı okuyabilirsiniz.

SerdarCR

Genetik ve biyomühendislik lisans mezunuyum. Aldığım eğitim fizik, kimya, biyoloji ve matematik ağırlıklıydı. Mühendislik fakültesi mezunu olduğundan dolayı analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahibim. Aldığım eğitim moleküler biyoloji, biyoteknoloji, mikrobiyoloji, genel ve organik kimya, tıbbi genetik ve mühendislik derslerini içermekteydi. Bu derslerde edindiğim teorik bilgileri yine bu derslerin laboratuvarlarında pekiştirme şansım oldu.Lisans hayatım boyunca birçok etkinlikte görev aldım. Bu etkinliklerden birinde konuşmacı olup PCR ve gelişim sürecini sundum. Başka bir etkinlikte ise bilgisayar alanındaki bilgilerim dahilinde teknik koordinatör ve tasarımcı olarak görev yaptım. Görev aldığım etkinlikler haricinde ikna kabiliyetine sahip olup Türkçe'yi iyi kullandığımı düşünmekteyim.Öğrenim hayatım devam ederken internette de çalışmalarım oldu. Bilim ve Tekno'nun kuruculuğunu yapıp yönetim görevini üstlenmekteyim. Ayrıca yine Bilim ve Tekno'da metin yazarlığı yaparak bu girişimi topluma yararlı olacak şekilde devam ettiriyorum. Yaklaşık 50 kişilik değerli ekibime liderlik yapmaktayım. Bunun yanı sıra ise özel bir firmada genetik mühendisi olarak satış departmanında çalışmaktayım.

Bir Yorum

  1. Pazarlama taktiğine hayranım bu şirketlerin. Ayni ürünün farklı renk ve modellerini farklı zamanlarda piyasaya sunarak sürekli satış taktiği mükemmel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir