Bilim Ve Tekno

iPhone 7 Plus Retro Ve Fiyatı

iPhone 7 Plus Retro Ve Fiyatı

iPhone 7 Plus Retro versiyonu tanıtıldı. Tanıtımda cihaz özelliklerine değinirken aynı zamanda da fiyat hakkında bilgi verildi. Apple’nin yeni çıkardığı kablosuz AirPodsları kulaklıklara renk katan Colorware, şimdi de iPhone 7 Plus Retro versiyonunu tanıttı. Orijinal 1980 Mac’inin klasik görünümünü andıran iPhone 7 Plus Retro versiyonu, sanat düşkünlerinin ilgi odağı olmayı başardı.

iPhone 7 Plus Retro Özellikleri Ve FiyatıiPhone 7 Plus Retro Özellikleri Ve Fiyatı

Apple‘ın eskiden kullandığı renkli logosu ve koyu bej kenar çizgileri ile tanıtılan iPhone 7 Plus 250 GB sim kilitsiz olarak 1,899 dolara satışa sunulması planlanan versiyon, Apple mağazalarında satılmayacak. Aynı zamanda sınırlı bir süre için 25 adet üretildi.

Fiyatına gelince, 256 GB’lık iPhone 7 Plus modelinin fiyatı 969 dolarken, sadece tasarımı farklılaşan ürün için 1000 dolar fark vererek, 1,899 dolara sahip olunabilecek.

Ayrıca yeni çıkan iPhone 8 özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi edinmek için “iPhone 8 Hakkındaki Detaylar” yazımızı okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kenan Genç dedi ki:

    Pazarlama taktiğine hayranım bu şirketlerin. Ayni ürünün farklı renk ve modellerini farklı zamanlarda piyasaya sunarak sürekli satış taktiği mükemmel.

BİR YORUM YAZ