GenelHaberTeknoloji

iPhone 7 Plus Retro Ve Fiyatı

iPhone 7 Plus Retro versiyonu tanıtıldı. Tanıtımda cihaz özelliklerine değinirken aynı zamanda da fiyat hakkında bilgi verildi. Apple’nin yeni çıkardığı kablosuz AirPodsları kulaklıklara renk katan Colorware, şimdi de iPhone 7 Plus Retro versiyonunu tanıttı. Orijinal 1980 Mac’inin klasik görünümünü andıran iPhone 7 Plus Retro versiyonu, sanat düşkünlerinin ilgi odağı olmayı başardı.

iPhone 7 Plus Retro Özellikleri Ve FiyatıiPhone 7 Plus Retro Özellikleri Ve Fiyatı

Apple‘ın eskiden kullandığı renkli logosu ve koyu bej kenar çizgileri ile tanıtılan iPhone 7 Plus 250 GB sim kilitsiz olarak 1,899 dolara satışa sunulması planlanan versiyon, Apple mağazalarında satılmayacak. Aynı zamanda sınırlı bir süre için 25 adet üretildi.

Fiyatına gelince, 256 GB’lık iPhone 7 Plus modelinin fiyatı 969 dolarken, sadece tasarımı farklılaşan ürün için 1000 dolar fark vererek, 1,899 dolara sahip olunabilecek.

Ayrıca yeni çıkan iPhone 8 özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi edinmek için “iPhone 8 Hakkındaki Detaylar” yazımızı okuyabilirsiniz.

Etiketler

SerdarCR

01.01.1997 Trabzon doğumluyum. Genetik Ve Biyomühendislik öğrencisiyim. Doğduğum günden itibaren amacım; adımı iyi bir şöhretle andırmak. Bilim ve teknoloji alanlarına oldukça ilgiliyim. Bilim Ve Tekno platformunun, kurucusu ve genel yayın yönetmeniyim.

Bir Yorum

  1. Pazarlama taktiğine hayranım bu şirketlerin. Ayni ürünün farklı renk ve modellerini farklı zamanlarda piyasaya sunarak sürekli satış taktiği mükemmel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı