Genel

instazzy Otomatik Takip, Follower Bot, Auto Post

Günümüzde teknoloji o kadar çok gelişti ki, artık birçok şeyi insanlar yerine makineler ve yazılımlar yapmakta. Ancak bu yazılımlar ve makineler hemen her an rekabet halinde. Instagram’daki birçok büyük sayfanın da otomatik olarak post paylaşmasını, takip isteklerini onaylaması için yazılımlar bulunmaktadır.

instazzy Otomatik Takip, Follower Bot, Auto Post

Özellikle yazılım alanında birçok rakibini geride bırakan instazzy web sitesi, kullanıcıların birçok işini kolaylaştırmakta. Özellikle büyük sayfaların takip isteklerini onaylaması için saatlerce uğraşması yerine Instagram Takip Botu ile instazzy‘de bu işlem otomatik olarak gerçekleştirilebiliyor.

Birçok yazılımsal yönden vakit kazandıracak olan instazzy, birçok yönden kullanıcının işini kolaylaştırıyor. Kullanıcı dostu ve kalay kullanım sağlayan paneli ile hemen herkesimden kullanıcının kullanabilmesi için tasarlanmış adeta. Bu sayede 7’den 70’e herkes instazzy’nin özelliklerinden yararlanabiliyor.

instazzy’nin birçok büyük Instagram sayfasının işini kolaylaştırdığından bahsettik ancak özellikleri bununla da sınırlı değil. instazzy sayesinde Instagram’da kolaylıkla fenomen olmanız mümkün. Nasıl mı? Tabii ki instazzy’nin diğer özellikleri ile…

instazzy kullanıcılarına Instagram Otomatik Takip özelliği de sunmakta. Böylece birçok gişiye takip isteği göndererek hesabınızı keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde Instagram’da hesap kasmak için kullanılan en popüler yol; takibe takiptir.

Bu özelliğinden dolayı aslında instazzy işinizi kolaylaştırma konusunda oldukça iyi bir Instagram Hesap Kasıcı görevi görmekte. Böylece sizi yormadan Instagram hesabınızı çok daha fazzla kişiye ulaştırabilirsiniz. Bununla da bitmedi. instazzy’nin diğer rakiplerinden ayrılarak daha fazla kullanıcısının olmasının diğer bir nedeni ise bütçe dostu fiyatlara sahip olması.

instazzy Fiyatları

3 Adet paket altında hizmet veren instazzy Otomatik Takip, Follower Bot, Auto Post, web sitesinden yararlanmanız için paket fiyatları oldukça iyi bir neden. Silver, gold ve platin paket olarak hizmet veren sistemin paket fiyatları ise şu şekilde; silver paket 5₺, gold paket 8₺, platin paket 18₺. Bu paketlerin aylık fiyatlar olduğunu da tekrar hatırlatmak istiyorum.

Birçok kullanıcı instazzy ile hesabının kitlesini büyüttü. Peki siz ne duruyorsunuz? Sizce de Instagram Otomatik Takip, Follower Bot, Auto Post gibi uygulamalara ihtiyacı olanlar için, instazzy iyi bir seçenek değil mi?

Etiketler

Soru Cevap banner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı