GenelHaberTeknoloji

GTA 6 Hakkında Yeni Söylentiler

Grand Theft Auto, yani GTA serisi acısı ve tatlısı ile 21 yılı geride bırakırken, hala yeni çıkacak olan seriler için oyuncular merakla beklenti içinde. Oyunun son serisi olan Grand Theft Auto V‘ten sonra uzun zaman olmasına karşın serinin 6. oyunu çıkmamışken yeni söylentiler dolaşmaya devam ediyor.

Grand Theft Auto (GTA) 6 Hakkında Söylentiler

GTA 3 ile kuş bakışı moddan 3D grafiklere geçen GTA serisi her geçen dönemde grafiklere kalite katmaya devam ediyor. Bir takım söylentilere göre GTA 6 birçok oyuncuyu oldukça şaşırtacak grafikler ile birlikte gelecek. Bunun dışında Rockstar Games‘in GTA Vice City‘ye geri dönme gibi bir düşüncesinin olduğu da söylentiler arasında yer alıyor.

Birçok kaynağa göre serinin yeni çıkacak olan oyunu GTA 6, Vice City‘de geçecek ve kontrol ettiğimiz karakter bir kadın olacak.

Yapılan açıklamalara göre Grand Theft Auto 6 (GTA 6) iki şehirde birden geçeceği yönünde. Bununla beraber oyun, Rockstar’da “Project Americas” olarak anılıyor.

Önceki serilerin olduğu gibi teknolojinin de gelişmesi ile Grand Theft Auto IV ve Grand Theft Auto V mobil platformlarına da çıkması oldukça hoş olacaktır.

GTA 6 ne zaman çıkacak sorularına hala cevap aranırken, birçok kaynakta 2022 yılı gösterilmesinin yanı sıra, YouTube kanalı The Know tarafından ortaya atılan bir iddiaya göre ise GTA 6, 3 ya da 4 yıl içinde piyasadaki yerini alacak.

Etiketler

SerdarCR

01.01.1997 Trabzon doğumluyum. Genetik Ve Biyomühendislik öğrencisiyim. Doğduğum günden itibaren amacım; adımı iyi bir şöhretle andırmak. Bilim ve teknoloji alanlarına oldukça ilgiliyim. Bilim Ve Tekno platformunun, kurucusu ve genel yayın yönetmeniyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı