GenelHaberTeknoloji

GTA 6 Hakkında Yeni Söylentiler

Google News Abone Ol

Grand Theft Auto, yani GTA serisi acısı ve tatlısı ile 21 yılı geride bırakırken, hala yeni çıkacak olan seriler için oyuncular merakla beklenti içinde. Oyunun son serisi olan Grand Theft Auto V‘ten sonra uzun zaman olmasına karşın serinin 6. oyunu çıkmamışken yeni söylentiler dolaşmaya devam ediyor.

Grand Theft Auto (GTA) 6 Hakkında Söylentiler

GTA 3 ile kuş bakışı moddan 3D grafiklere geçen GTA serisi her geçen dönemde grafiklere kalite katmaya devam ediyor. Bir takım söylentilere göre GTA 6 birçok oyuncuyu oldukça şaşırtacak grafikler ile birlikte gelecek. Bunun dışında Rockstar Games‘in GTA Vice City‘ye geri dönme gibi bir düşüncesinin olduğu da söylentiler arasında yer alıyor.

Birçok kaynağa göre serinin yeni çıkacak olan oyunu GTA 6, Vice City‘de geçecek ve kontrol ettiğimiz karakter bir kadın olacak.

Yapılan açıklamalara göre Grand Theft Auto 6 (GTA 6) iki şehirde birden geçeceği yönünde. Bununla beraber oyun, Rockstar’da “Project Americas” olarak anılıyor.

Önceki serilerin olduğu gibi teknolojinin de gelişmesi ile Grand Theft Auto IV ve Grand Theft Auto V mobil platformlarına da çıkması oldukça hoş olacaktır.

GTA 6 ne zaman çıkacak sorularına hala cevap aranırken, birçok kaynakta 2022 yılı gösterilmesinin yanı sıra, YouTube kanalı The Know tarafından ortaya atılan bir iddiaya göre ise GTA 6, 3 ya da 4 yıl içinde piyasadaki yerini alacak.

SerdarCR

Genetik ve biyomühendislik lisans mezunuyum. Aldığım eğitim fizik, kimya, biyoloji ve matematik ağırlıklıydı. Mühendislik fakültesi mezunu olduğundan dolayı analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahibim. Aldığım eğitim moleküler biyoloji, biyoteknoloji, mikrobiyoloji, genel ve organik kimya, tıbbi genetik ve mühendislik derslerini içermekteydi. Bu derslerde edindiğim teorik bilgileri yine bu derslerin laboratuvarlarında pekiştirme şansım oldu.Lisans hayatım boyunca birçok etkinlikte görev aldım. Bu etkinliklerden birinde konuşmacı olup PCR ve gelişim sürecini sundum. Başka bir etkinlikte ise bilgisayar alanındaki bilgilerim dahilinde teknik koordinatör ve tasarımcı olarak görev yaptım. Görev aldığım etkinlikler haricinde ikna kabiliyetine sahip olup Türkçe'yi iyi kullandığımı düşünmekteyim.Öğrenim hayatım devam ederken internette de çalışmalarım oldu. Bilim ve Tekno'nun kuruculuğunu yapıp yönetim görevini üstlenmekteyim. Ayrıca yine Bilim ve Tekno'da metin yazarlığı yaparak bu girişimi topluma yararlı olacak şekilde devam ettiriyorum. Yaklaşık 50 kişilik değerli ekibime liderlik yapmaktayım. Bunun yanı sıra ise özel bir firmada genetik mühendisi olarak satış departmanında çalışmaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir