GenelHaberTeknoloji

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Google News Abone Ol

Oyun Severler Heyecanlı

Ubisoft‘un özellikle 3. oyununda büyük bir yükseliş yaşayan Far Cry serisinin devam oyunu olan Far Cry 5 için sistem gereksinimleri ve Türkçe alt yazılı fragman yayınlandı.

27 Mart 2018 tarihinde çıkacak olan Far Cry 5 için oyuncular gün saymaya başladı. Nitekim önceki serilerde beklentileri her seferinde yükseltmeyi başarmış bir oyun olduğundan bahsedebiliriz. Hatta Far Cry serisi için, “Ubisoft’un satan oyunu” deniyor. 

Minimum sistem gereksinimlerine baktığımızda çok üzülmesek de, önerilen sistem gereksinimlerinin oldukça iyi bir sistem istediğini söylemek hiç de yanlış olmaz. Özellikle günümüz dolar kurunun da yükselişini göz önünde bulundurduğumuzda, Far Cry 5’in önerilen sistem gereksinimlerinin üst  düzey bir gaming pc istediğini söyleyebiliriz.

Yayınlanan fragmandan da anlaşılacağı gibi Far Cry 5 günümüzde orta seviye bir oyuncu bilgisayarlarını bir miktar terletecek gibi duyuyor.

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri

far cry 5 sistem gereksinimleri

Far Cry 5 İçin Açıklanan Etiket Fiyatları

Oyunun fiyatını da göz önünde bulundurduğumuzda paket fiyatlarının biraz fazla olduğunu söyleyebiliriz. Eee, Ubisoft bu, alışık olmak gerek bir bakıma. İşte Far Cry5’in ön sipariş fiyatları;

Far Cry 5 – 209 TL

Far Cry 5 Deluxe Edition – 239 TL

Far Cry 5 Gold Edition – 299 TL

Far Cry 5 Türkçe Alt Yazılı Fragman

SerdarCR

Genetik ve biyomühendislik lisans mezunuyum. Aldığım eğitim fizik, kimya, biyoloji ve matematik ağırlıklıydı. Mühendislik fakültesi mezunu olduğundan dolayı analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahibim. Aldığım eğitim moleküler biyoloji, biyoteknoloji, mikrobiyoloji, genel ve organik kimya, tıbbi genetik ve mühendislik derslerini içermekteydi. Bu derslerde edindiğim teorik bilgileri yine bu derslerin laboratuvarlarında pekiştirme şansım oldu.Lisans hayatım boyunca birçok etkinlikte görev aldım. Bu etkinliklerden birinde konuşmacı olup PCR ve gelişim sürecini sundum. Başka bir etkinlikte ise bilgisayar alanındaki bilgilerim dahilinde teknik koordinatör ve tasarımcı olarak görev yaptım. Görev aldığım etkinlikler haricinde ikna kabiliyetine sahip olup Türkçe'yi iyi kullandığımı düşünmekteyim.Öğrenim hayatım devam ederken internette de çalışmalarım oldu. Bilim ve Tekno'nun kuruculuğunu yapıp yönetim görevini üstlenmekteyim. Ayrıca yine Bilim ve Tekno'da metin yazarlığı yaparak bu girişimi topluma yararlı olacak şekilde devam ettiriyorum. Yaklaşık 50 kişilik değerli ekibime liderlik yapmaktayım. Bunun yanı sıra ise özel bir firmada genetik mühendisi olarak satış departmanında çalışmaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir