GenelHaberTeknoloji

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Oyun Severler Heyecanlı

Ubisoft‘un özellikle 3. oyununda büyük bir yükseliş yaşayan Far Cry serisinin devam oyunu olan Far Cry 5 için sistem gereksinimleri ve Türkçe alt yazılı fragman yayınlandı.

27 Mart 2018 tarihinde çıkacak olan Far Cry 5 için oyuncular gün saymaya başladı. Nitekim önceki serilerde beklentileri her seferinde yükseltmeyi başarmış bir oyun olduğundan bahsedebiliriz. Hatta Far Cry serisi için, “Ubisoft’un satan oyunu” deniyor. 

Minimum sistem gereksinimlerine baktığımızda çok üzülmesek de, önerilen sistem gereksinimlerinin oldukça iyi bir sistem istediğini söylemek hiç de yanlış olmaz. Özellikle günümüz dolar kurunun da yükselişini göz önünde bulundurduğumuzda, Far Cry 5’in önerilen sistem gereksinimlerinin üst  düzey bir gaming pc istediğini söyleyebiliriz.

Yayınlanan fragmandan da anlaşılacağı gibi Far Cry 5 günümüzde orta seviye bir oyuncu bilgisayarlarını bir miktar terletecek gibi duyuyor.

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri

far cry 5 sistem gereksinimleri

Far Cry 5 İçin Açıklanan Etiket Fiyatları

Oyunun fiyatını da göz önünde bulundurduğumuzda paket fiyatlarının biraz fazla olduğunu söyleyebiliriz. Eee, Ubisoft bu, alışık olmak gerek bir bakıma. İşte Far Cry5’in ön sipariş fiyatları;

Far Cry 5 – 209 TL

Far Cry 5 Deluxe Edition – 239 TL

Far Cry 5 Gold Edition – 299 TL

Far Cry 5 Türkçe Alt Yazılı Fragman

Etiketler

SerdarCR

01.01.1997 Trabzon doğumluyum. Genetik Ve Biyomühendislik öğrencisiyim. Doğduğum günden itibaren amacım; adımı iyi bir şöhretle andırmak. Bilim ve teknoloji alanlarına oldukça ilgiliyim. Bilim Ve Tekno platformunun, kurucusu ve genel yayın yönetmeniyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı