BilimGenelHaberUzay

Astronot Edgar Mitchell: Uzaylılar Gerçek

Google News Abone Ol

Apollo 14’le Ay’a giden ve Ay‘da en uzun yürüyen insan olan Edgar Mitchell, uzaylılarla defalarca iletişim kurduğunu iddia etmiştir. Ancak hükümetin bu gerçeği 60 yıl boyunca gizlediğini, bazı bilgilerin dışarı sızmasıyla uzaylılar hakkında bilgi edindiklerini söylemiştir.

Uzaylılar Gerçek Mi?

Edgar Mitchell, NASA‘da çalıştığı zamanlarda da Dünya’ya yapılan UFO ziyaretlerini bildiğini belirtmiştir. Ayrıca Roswelldeki UFO olayının da gerçek olduğunu söylemiştir. NASA’daki kaynakların uzaylıları küçük insanlar şeklinde tarif ettiğini, bizim geleneksel koca kafalı, büyük gözlü uzaylı tanımımıza benzediğini söylemiştir. Aynı zamanda onların teknolojilerinin bizimkilerden daha gelişmiş olduğunu, eğer düşmanımız olsalardı şimdiye kadar bizi yok etmiş olacaklarını söylemiştir. NASA ise, Mitchell’i yalanlayıp, uzaylıları varsa bile gizlemediklerini söylemiştir.

Sabriye Zeynep Burakgazi

2001 yılında Bingöl'de doğdum. Rize'de yaşıyorum. Yeni şeyler öğrenmeyi ve insanlarla paylaşmayı seviyorum. İlgi alanım genellikle kimya, biyoloji ve astronomi üzerine. Bu sitede öğrendiğim ve insanlarla paylaşmak istediğim konuları yazıyorum.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir