BilimGenelMakaleler

Astral Seyahat Mümkün Mü?

Google News Abone Ol

Astral Seyhat insanın bilinci yerindeyken ruhla , bedenin bağlarını koparmadan ruhun özgürce gezebildiği farklı bir boyuta geçip olayları istediğimiz gibi şekillendirebileceğimiz çok yaygın bir metottur. En azından teoride öyle olduğu varsayılıyor. Peki, Astral Seyhat yapmak mümkün müdür?

Astral Seyhat Münkünse Nasıl Yapılır?

Bir sürü yazıda bunu açıklamışlar ama sebebi bilinmez nedense açıklayanların hiç biri yapamamış hatta denememişler bile. Et yemeniz gerek su içmeniz gerek diye diyet listelerinden alıntı birkaç şey yazmışlar. Astral Seyhat yapmak mümkün mü sorusuna gelecek olursak tabii ki böyle bir şey mümkün olabilir . Çünkü ruh bedenden ayrıldıktan sonra saf bir enerjidir. Insan beyni eğer %100 çalışsaydı vücudumuz dahi boyutlar arası geçiş yapabileceğimiz söyleniyor . Ancak bu olay anlatıldığı kadar basit olmayabilir . Öncelikle beyninizin bir kısımlık bölümüne hakim olmanız gerekir . Yoksa istenmeyen olaylara yol açabilirsiniz. Her insanın beyin şekli parmak izlerimiz gibi değişiklik gösterir. Bundan ötürü hepimizin kendimize özgü düşüncelerimiz , merakımız ve ya farklı şeylere istek duymamız bundan kaynaklanır. Bu yüzden Astral Seyhat için belirli bir metot yoktur. Beynimiz biz nasıl yönetirsek öyle çalışır. Seyahati nasıl yapabileceğinizi düşünüyosanız öyle deneyin. Kendi metodunuzu kendiniz yapın. Her gün deneyin yapıp yapamadığınızı anlamak için sadece adını bildiğiniz bir yerde olduğunuzu düşünün daha sonra herhangi bir arama motorundan o yerin resimlerine bakın eğer düşündüklerinizle aynıysa büyük olasılıkla başardınız. Unutmayın gemini dümeni sizin ellerinizde siz nereyi rota yaparsanız er ya da geç oraya ulaşacaksınızdır.

Aybuke Özdemir

Bodrum da yaşıyorum . 02/06/2003 doğumluyum. Öğrenciyim. Ilgi alanlarım basketbol , ,dalış ve dansçılık. Aynı zaman da yeni diller öğrenmek de bunların içinde yer alıyor. Gelecekteki hedefim ise bilgisayar mühendisliği bu mesleği seçmemin sebebi  gelecekte günlük yaşantımızda teknolojiyle daha sık karşılaşacağımız için kendime ve insanlara kolaylık sağlamak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir